Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
UNS WPC 80% 1600 g
99.00
Produkt niedostępny

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Importowane z Europy Zachodniej Wpc CFM 80 (Crossflow Membrane Filtration) koncentrat białek serwatkowych jest jedynym źródłem protein w tej odżywce, nie zawiera żadnych domieszek!

Odżywka białkowa UNS WPC 80:

  • wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej,
  • chroni masę mięśniową przed przeciążeniem - działanie antykataboliczne,
  • zwiększa wytwarzanie energii oraz ułatwia regenerację organizmu,
  • wykorzystywane jest także w procesach redukcji wagi, a także w stanach pourazowych, rekonwalescencji po zabiegach, itp.

Czym różni się nowe białko UNS od innych popularnych odżywek tego typu na polskim rynku? Przede wszystkim 100% białek w tym produkcie stanowi najwyższej jakości zachodni surowiec - koncentrat białek serwatkowych uzyskiwanych metodą CFM! Dodatkowo w przeciwieństwie do innych odżywek białkowych WPC 80 - UNS WPC Econo to rewelacyjna odżywka na masę i rzeźbę ciała w niezwykle niskiej cenie. Warto również podkreślić, że białko UNS świetnie się rozpuszcza i ma rewelacyjny smak!

Białko serwatkowe jest produktem przeznaczonym dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych, wytrzymałościowo-siłowych, siłowych i szybkościowo-siłowych oraz dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Zapotrzebowanie organizmu dorosłego człowieka na białko to 0,8 g/kg masy ciała. Dla osób starszych ilość ta wzrasta do 1-1,25 g/kg masy ciała. Nie doradza się spożywania białka na poziomie wyższym niż podwójna zalecana dawka, która dla dorosłych wynosi 1,6 g/kg masy ciała. Organizm zdrowego człowieka traci dziennie ok. 30 g białka.

Jeśli jesteś ciężko trenującym sportowcem, oprócz węglowodanów, tłuszczów i mikroelementów, powinieneś zadbać o wysoką podaż białek. Są one jedynym składnikiem diety, który bezpośrednio wpływa na rozwój mięśni oraz wzrost ich masy i siły. W trakcie każdego intensywnego wysiłku, włókna mięśniowe ulegają uszkodzeniu. Aby następował postęp i stała poprawa wyników sportowych, niezbędne jest, aby te uszkodzenia zostały naprawione. Niestety, nie ma takiej możliwości, jeśli nie będziesz spożywał odpowiedniej ilości białek, które są naturalnym budulcem suchej masy mięśniowej. W odróżnieniu od mało intensywnych wysiłków, gdzie sama dieta wystarczy, aby dostarczyć odpowiedniej ilości białek, tak podczas intensywniejszych wysiłków może stać się to trudne do realizacji.

Jeżeli chcesz wybrać smak odżywki wpisz w uwagach zamówienia jaki smak preferujesz oraz jeden dodatkowy na wypadek, gdyby pierwszy był aktualnie niedostępny.

Zawartość odżywki białkowej: 100 g jednej porcji
Wartość energetyczna: 404 kcal/ 1685 kJ 121 kcal/ 505 kJ
Białko 79 g 23,7 g
Węglowodany 6,3 g 1,9 g
Tłuszcze 7 g 2,1 g
Profil aminokwasowy
L-Alanina 4 2,1
L-Arginina 1,6 0,5
Kwas L-Asparginowy 8,7 2,6
L-Cysteina 1,7 0,5
Kwas L-Glutaminowy 14,2 4,3
Fenyloalanina 2,4 0,7
L-Glicyna 1,1 0,3
L-Histydyna 1,3 0,4
L-Izoleucyna* 5 1,5
L-Leucyna* 8,4 2,5
L-Lizyna 7,6 2,3
L-Metionina 1,7 0,5
L-Prolina 4,3 1,3
L-Seryna 3,6 1,1
L-Treonina 5,3 1,6
L-Tryptofan 1,1 0,3
L-Tyrozyna 2 0,6
L-Walina* 4,6 1,4

Sposób użycia: W zależności od indywidualnego zapotrzebowania na białko od 1 do 3 x dziennie po 30 g (łyżka stołowa) + 250 ml wody lub mleka (rano po przebudzeniu, między posiłkami, po treningu lub przed snem). Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX