Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
UNIVERSAL Animal Juiced Aminos 376g
115.00zł
89.00
UNIVERSAL

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)
  • Wspiera wzrost mięśni
  • Podnosi poziom energii
  • Zwiększa wydajność!
  • 6 gramów pysznego BCAA, EAA w porcji!

Animal Juiced Aminos - to potężny zestaw aminokwasów, który poprawi twój trening siłowy!

Juiced Aminos jest to nowy dodatek aminokwasowy dla ciężko trenujących sportowców. Każda porcja to ultra-skoncentrowana formuła BCAA, EAA kluczowych i opatentowanych aminokwasów. Aminokwasy są jednymi z najbardziej sprawdzonymi suplementami kulturystycznymi, poprawiającymi zdolność do szybkiego odzyskiwania, siły i wytrzymałości. Juiced Aminos zawiera wiele doskonałych substancji m.in :

AgmaPure™ (Agmatine Sulfate) posiada wiele funkcji w tym: zwiększenie produkcji tlenku azotu, stymulując uwalnianie katecholamin, zwiększenie poziomu testosteronu, a nawet GnRH. Agmatyna jest doskonała dla wzmocnienia i poprawy nastroju, jest również potężnym przeciwutleniaczem.

GlycoCarn® (Glycine Propionyl L-Carnitine HCl) pomaga w rozszerzeniu się naczyń krwionośnych, co pozwala na znacznie silniejszą "POMPĘ" ze względu na duży przepływ krwi do mięśni. Również doskonale zwiększa poziom energii w krótkim okresie czasowym zwłaszcza w sporcie wymagającym dużej siły: ciężarowców, trójboju siłowego, sprinterów.

Skład (12,57g):

Anabolic BCAA & EAA Matrix  6600 mg
Instant BCAA Blend:
(Leucine, Isoleucine, Valine)
Lysine
Arginine
Methionine
Threonine
Phenylalanine
Histidine

Juiced AA Performance Blend  4000 mg
L-Taurine
Citrulline Malate
L-Glutamine
AgmaPure™ (Agmatine Sulfate)
GlycoCarn® (Glycine Propionyl L-Carnitine HCl)
ArginoCarn® (Acetyl-L-Carnitine Arginate Dichloride)
Sustamine™ (L-Alanyl-L-Glutamine)

Sposób użycia:

Wymieszać jedną miarkę (~12,57g) Animal Juiceds w 150ml wody lub ulubionego napoju przed, w trakcie lub po treningu. Aby uzyskać najlepsze wyniki, używaj co najmniej 2 porcje dziennie.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX