Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
ULTIMATE Post Combat Powder 1000g
104.00
Produkt niedostępny
ULTIMATE

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

PROGRAMATOR ANABOLIZMU ULTIMATE FULL COMBAT - POST COMBAT

192 dni. Tyle dokładnie czasu potrzebowali naukowcy Ultimate Nutrition, by przekonać sportowy świat o nowym wyjątkowym odkryciu. Przez ponad sześć miesięcy, najlepsi gracze futbollu amerykańskiego pod okiem fizjologów i lekarzy sportowych testowali nowatorskie rozwiązania  w zakresie wspomagania budowy masy, siły i szybkości mięśniowej. Wyniki okazały się zdumiewające. Jeszcze żadne dotychczasowe badanie środków ergogenicznych nie pozwoliło postawić tak spektakularnych wniosków.

Celem badania było sprawdzenie najnowszej generacji preparatów wspomagających wzrost siły i masy mięśniowej. Po raz pierwszy w ściśle kontrolowanych testach zastosowano zupełnie nowatorski, kompleksowy zestaw preparatów o nazwie Full Combat. Ta wyjątkowa linia ergogeników, wyprodukowana w unikalnej technologii pozwoliła wyznaczyć zupełnie nowy kierunek wspomagania żywieniowego w sporcie i przełamać wszelkie blokady organizmu. To co osiągnięto w ramach sześciomiesięcznego cyklu suplementacyjnego można porównać jedynie z działaniem najsilniejszych leków sterydowych i nie ma w tym odrobiny przesady. W ciągu pół roku 23 zawodników z czołowych zespołów amerykańskiej ligi zanotowało średnio 18,4kg wzrost czystej masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji 6,7kg tkanki tłuszczowej. Jednocześnie w grupie zawodników zaobserwowano istotny statystycznie wzrost mocy beztlenowej czyli zdolności organizmu do znoszenia intensywnych obciążeń o charakterze siłowym i szybkościowym

Jak działa Full Combat?

Ten ogromny sukces jest bez wątpienia zasługą  wzajemnego i kompatybilnego współdziałania ze sobą wszystkich czterech preparatów linii Full Combat. Każdy z nich pobudza odmienne mechanizmy fizjologiczne, jednak wspólnie wyzwalają coś, co można nazwać wyjątkową eksplozją mocy.    

Post Combat to trzecie, nierozerwalne ogniwo  systemu wspomagającego Full Combat.  Prawdopodobnie to właśnie ten preparat odgrywa kluczową rolę w procesie potęgowania syntezy białek. Środek przeznaczony jest do bezposredniej regeneracji powysiłkowej. Dzięki unikalnej kompozycji najbardziej aktywnych form kreatyn, alfaketoglutaranu glutaminy oraz specjalnie dobranych składników mineralnych, proces redukcji zakwaszenia i regeneracji mieśnia przebiega dwukrotnie szybciej niż normalnie, co warunkuje wyzwolenie poteżnego bodźcca anabolicznego

Jak zapewniają eksperci Ultimate działanie preparatów Pre Combat i Post Combat jest ściśle ze sobą powiązane, stąd najlepsze efekty uzyskuje się stosując je razem: przed (Pre) i po treningu (Post). Można powiedzeć że oba preparaty działają na siebie jak swoiste katalizatory. Jeden przyspiesza działania drugiego, a podwojona dynamika ich działania anabolicznego utrzymuje się jeszcze przynajmniej przez 8-10 godzin po zakonczeniu treningu. Takiego wyniku nie gwarantuje obecnie żaden ze znanych dotąd preparatów wspomagajacych. 

Zawartość w porcji (20 g):

 • Kalorie 30
 • Sód 30 mg
 • Węglowodany 7 g
 • Wapń 335 mg
 • Fosfor 220 mg
 • Potas 70 mg
 • Muscle Volumizing Blend 8 g
  Monohydrat Kreatyny, Beta Alanina, Etylowy Ester Kreatyny, Alfaketoglutaran Kreatyny
 • Alfaketoglutaran Glutaminy 2000 mg
 • Muscle Uptake Blend 950 mg
  Fosforan Dwuwapniowy, Wyciąg z Kory Cynamonowca, Fosforan Dwupotasowy, Fosforan dwusodowy      

Sposób użycia: Porcję (20 g) zmiksuj z 500 ml wody. Spożyć bezpośrednio po treningu. W dni beztreningowe spożyć porcję rano na pusty żołądek.

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX