Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
ULTIMATE Beta Alanine 100 kap
52.00
Produkt niedostępny
ULTIMATE

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Stosowanie Beta Alaniny do podwyzszenia karnozyny w mięśniach, to sposób na podniesienie potencjału anaerobowego ćwiczeń oraz efektu kreatynowego podczas ćwiczeń.

Pierwsze odkrycia pochodzą z początku 1900, Beta Alanina i Histydyna  to dwa komponenty w dużych ilościach obecne w mięśniach szkieletowych.

Badania wykazały, ze wzrost Karnozyny w mięśniach poprzez suplementację  Beta Alaniną opóźnia zmęczenie oraz podnosi wydajność. Badania również pokazały, że Beta Alanina podnosi próg mleczanowy, podwyższając zdolność organizmu do maksymalnej wydolności podczas wysokowydajnych treningów i obniża neuromuskularne zmęczenie. W siłowni przekłada się to na wieszą ilość powtórzeń. Poprzez podniesienie poziomu Karnozyny można zapobiegać uszkodzeniu nerwów, nie pozwalając im na proces niszczenia, który przebiega szybciej, niż czas w którym są one w stanie zregenerować się. Takie uszkodzenia powodują, że dzień po treningu organizm ma tylko 80% swojej wydolności. Karnozyna pomaga podnieść ten poziom do najwyższego z możliwych. Proces ten jest bardzo potrzebny sportowcom, którzy trenują te same grupy mięśniowe, a którzy nie mogą pozwolić sobie na przerwy treningowe, potrzebne do regeneracji mięśni.

W teście porównano doustne przyjmowanie Beta Alaniny w dawkach 10, 20, 40 mg na kilogram masy ciała i odkryto, że mniej niz 5% zostało wydalone z moczem oraz to, że powyższe ilości podnoszą poziom karnozyny w mięśniach, który wynosil poszczególnie 42,1; 64,2 i 65,8%. Co więcej wydajność wzrosła o 13% po 4 tygodniach i 16,2% po 10 tygodniach. To sugeruje, że dla sportowca ważącego 100 kg, 4 gramy dziennie to więcej niz wystarczająco. Pokazuje to, ze suplementacja Beta Alaniną znacznie podnosi możliwości treningowe; siłe, wtrzymałość oraz ma wpływ na ogólne możliwości wszystkich trzech typów włókien mięśniowych.

Skład (w porcji 2 kap):
Beta Alanina 1500 mg

Składniki:
żelatyna, stearynian magnezu, mikrokrystaliczna celuloza

Sposób użycia:
2 kaps 2 x dziennie z 300 ml wody. W dni treningowe przyjmować około 30 min przed ćwiczeniami.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX