Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
ULTIMATE Beta K 200 kap.
76.00
Produkt niedostępny
ULTIMATE

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Najnowsza kombinacja Beta Alaniny z Kre-Alkalynem

Obecne badania wykazały, że suplementacja Beta Alaniną i Kreatyną znacznie podwyższa poziom wydajności. Wywnioskowano, że może to być rezultatem ulepszonego buforowania jonów wodoru, poprzez podwyższenie stężenia Karnozyny. Stosowanie Beta Alaniny do podwyższenia Karnozyny w mięśniach to sposób na podniesienie także potencjału anaerobowego ćwiczeń.

Wpływ Kreatyny z Beta Alaniną na siłę, wytrzymałość, kompozycję ciała (gęstość i masę tkanek) oraz zmian endokrynnych zostały zbadane podczas 10 tygodniowego programu treningów na drużynie amerykańskich futbolistów. Rezultaty wykazały wysoką skuteczność Kreatyny z Beta Alaniną na wytrzymałość. Suplementacja Kreatyny z Beta Alaniną wyjawia się jako najlepszy sposób na przyrost suchej masy mięśniowej.

Kre-Alkalyn przynosi takie korzyści jak zwykła kreatyna, ale bez efektów ubocznych jakie powoduje Monohydrat Kreatyny. Dekady badań wykazały wysoką skuteczność kreatyny na siłę, wytrzymałość oraz wydajność organizmu. Jednakże wielu sportowców miało efekty uboczne takie jak min.: nudności, skurcze żołądka, wzdęcia oraz mnóstwo niepożądanych dolegliwości.

Kre-AlkalynÒto całkowicie nowa, w 100% stabilna i jak dotąd najlepsza forma kreatyny; Kre-Alkalyn ma również wyższy poziom pH niż zwykła kreatyna. Kre-Alkalyn buforuje także kwas mlekowy. Koncentracja kwasu metabolicznego (H+) jest znana jako czynnik ograniczający częstotliwość treningów. Opatentowany system buforowania w Kre-Alkalyn natychmiast neutralizuje kwas w żołądku, blokując przemianę w kreatyninę. Kwasowość zostaje  zredukowana i Kre-Alkalyn jest gotowy do przyswojenia. Po przejściu do jelita cienkiego, jony dwuwęglanu są przechowywane do dalszej alkalizacji Kre-Alkalynu a następnie absorbcji do krwiobiegu. Efekt buforowania Kre-Alkalynu pomaga oszczędzać naturalne zasoby dwuwęglanu w organizmie, przedłużając wydajność mięśni i opóźniając moment zmęczenia organizmu.

Zawartość w porcji (4 kaps):
Beta Alanina 1500 mg
Kre-Alkalyn 1500 mg

Składniki:
żelatyna, stearynian magnezu, mikrokrystaliczna celuloza

Sposób użycia:
Porcję (4 kaps) 2 x dziennie z 300 ml wody. W dni treningowe porcję przyjąć 30 min przed treningiem.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX