Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
TREC Zestaw na masę L
170.00zł
155.00
TREC

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Ekonomiczny ale skuteczny zestaw na masę skomponowany z najbardziej popularnych odżywek renomowanej firmy Trec Nutrition. W skład zestawu wchodzą:

  • Trec Mass XXL 2kg
  • Trec Creatine 300 gram
  • Trec L-Glutamine T6 300 kapsułek

Trec Mass XXL

Gainer Mass XXL to kompleks długołańcuchowych węglowodanów oraz najwyższej jakości białek serwatki. Jest produktem przeznaczonym do wspomagania organizmu we wszystkich dyscyplinach sportu, a w szczególności dla sportowców, którym zależy na uzyskaniu szybkiego przyrostu masy ciała oraz zwiększeniu rezerw energetycznych podczas intensywnych treningów.

Trec Creatine

Kreatyna to jeden z najczęściej używanych suplementów stosowanych w kulturystyce. Jest substancją podobną do białek, zbudowaną z trzech aminokwasów: metioniny, argininy oraz glicyny. Niewielkie ilości kreatyny przechowywane są w komórkach mięśniowych, a jej rola sprowadza się do wytwarzania i przenoszenia adenozynotrójfosforanu (ATP), tzw. głównej cząsteczki odpowiedzialnej za produkcję energii.

Już po kilku dniach stosowania kreatyny, mięśnie stają się większe i bardziej "napompowane" - jest to efekt zwiększenia ilości kreatyny w mięśniu o około 50%. Dochodzi wtedy do szeregu reakcji, które powodują, że komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki wywołuje napięcie wewnątrzkomórkowe, a organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły.

Trec L-Glutamine T6


L-Glutamine T6 jest kompleksem aminokwasów L-Glutaminy, Tauryny oraz witaminy B6 w odpowiednio dobranych proporcjach. Jest to preparat przeznaczony do wspomagania wysiłku fizycznego. L-Glutamina jest aminokwasem stanowiącym ponad 60 % całej puli aminokwasów w komórce mięśniowej. Posiada właściwości syntezy nowych aminokwasów niezbędnych do budowania białek ustrojowych. Odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu stanom przemęczenia i przetrenowania. W wyniku intensywnego treningu dochodzi do rozpadu białek (katabolizmu), które są podstawowym budulcem mięśni. Zbyt duży ich rozpad uniemożliwia przyrost masy mięśniowej. Zadaniem  glutaminy jest powstrzymanie tego negatywnego dla organizmu procesu. Jest to tzw. działanie antykataboliczne. Działanie glutaminy na przyrost masy mięśniowej polega też na zwiększeniu się ich objętości, a co za tym idzie obwód mięśnia.

Poniżej linki do szczegółowych opisów produktów

http://www.megapower.pl/trec-mass-xxl-2000g-p-277.html

http://www.megapower.pl/trec-creatine-p-830.html

http://www.megapower.pl/trec-lglutamine-t6-fc-200-kap-100-kap-gratis-vip-p-1936.html


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX