Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
TREC Redexx 90 kap
59.00zł
49.00
TREC

Średnia ocena: 4.5 (głosów: 1)
  • Ogranicza apetyt
  • Motywuje do treningu
  • Wspiera spalanie tkankti tłuszczowej

TREC Redexx to wielofuncyjny spalacz pozwoli wyzwolić pełen potencjał redukcyjny organizmu i sprawi, że odchudzanie stanie się jeszcze szybsze.

Redexx wyznacza nowe standardy w stymulacji spalania tłuszczu, gdyż łączy siłę termogenika i skutecznego reduktora apetytu.

Redexx należy do grupy termogeników. Jest to najefektywniejsza grupa środków wpierająca spalanie tkanki tłuszczowej. Termogeniki to suplementy, które nasilają w organizmie procesy termogenezy, czyli produkcji ciepła. Emisja cieplna wymaga ogromnych nakładów energii, które organizm pokrywa sięgając do pokładów zbędnej tkanki tłuszczowej.

Za efekt termogeniczny odpowiadają rozmaite substancje, które stymulują w organizmie wyzwalanie ciepłotwórczych hormonów jak adrenalina. Należą do nich m.in.:

Kofeina - pozwala utrzymać wysoki poziom adrenaliny poprzez wpływ na receptory tego hormonu, które dzielą się na dwie klasy: beta i alfa adrenergiczne. Kofeina w Redexx zwiększa aktywność receptorów beta, które podwyższają poziom adrenaliny stymulując jednocześnie spalanie tłuszczu (lipolizę) oraz zmniejsza ekspresję receptorów alfa, które hamują wydzielanie adrenaliny i stymulują odkładanie tłuszczu (lipogenezę). Redexx zawiera kofeinę pochodzącą z dwóch źródeł: owoców kawowca oraz guarany. Uwzględnienie w składzie tych dwóch form kofeiny zapewnia długotrwałe pobudzenie i wzmożoną termogenezę

Kwas chloragenowy (ACG) – zawarty w wyciągu z zielonej kawy silnie stymuluje organizm termogenicznie. Palenie kawy wydobywa z niej niepowtarzalny smak, ale także zabija większą ilość ACG. Dlatego najlepszym źródłem ACG są ziarna zielonej, nie palonej kawy.

Tyrozyna - to jeden z aminokwasów, który jest organizmowi niezbędny do produkcji takich pobudzających hormonów jak adrenalina, czy tyroksyna produkowana przez tarczycę, które są silnymi aktywatorami metabolicznymi. Poza nasileniem termogenezy, tyrozyna zawarta w Redexx wywiera efekt pobudzający, usprawniający procesy myślowe.

Piperyna – wyciąg z czarnego pieprzu. Piperyna zawarta w Redexx działa stymulująco na wydzielanie adrenaliny.

TREC Redexx zawiera odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin i kofeiny.

Redexx to także skuteczny poskramiacz apetytu. Wspomaga regulowanie stanu sytości. Nadmiernie rozwinięty apetyt może stanowić trwałą blokadę w walce zbędnymi kilogramami. Bo co z tego, że ćwiczymy, wspomagamy się środkami termogenicznymi, jeżeli potem przyjmujemy nadmiar kalorii, od spożycia których nie możemy się powstrzymać. Składniki zawarte w Redexx jak chrom, ACG to sprawdzone sposoby na zmniejszenie apetytu.
Składniki zawarte w Redexx jak chrom, ACG to sprawdzone sposoby na zmniejszenie apetytu.

Zalety ACG (kwas chloragenowy):

  • Obniża wchłanianie cukrów z układu pokarmowego do krwi.
  • Uniemożliwia przekształcenie nadmiaru węglowodanów w zbędną tkankę tłuszczową.
  • Spowalniając wchłanianie cukrów reguluje apetyt, umożliwia utrzymanie stabilnego poziomu sytości.
  • Stabilizuje glikemię (poziom cukru), której nadmierne wahania są główną przyczyną napadów głodu

Chrom odpowiada za utrzymanie prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Chrom, wchodzący w skład kompleksu regulującego apetyt Redexx, to składnik czynnika tolerancji glukozy (GTF). Deficyt GTF zmniejsza wrażliwość komórek mięśniowych na glukozę na rzecz komórek tłuszczowych. W praktyce oznacza to mniej glikogenu a więcej zbędnego tłuszczu. Suplementacja chromem jest niezbędna gdy spożywamy duże ilości węglowodanów, szczególnie wysoce przetworzonych.

Jednym z głównych składników TREC Redexx jest kwas pantotenowy, który przyczynia się do utrzymania normalnego metabolizmu energetycznego oraz ogranicza odczucie zmęczenia i znużenia.

Dodatkową zaletą TREC Redexx jest jego działanie antyoksydacyjne. Redexx to nie tylko skuteczny spalacz tłuszczu ale także pogromca niszczycielskich wolnych rodników, które mają swój udział w rozwoju wielu współczesnych chorób z nowotworami włącznie. Antyoksydanty to niszczyciele wolnych rodników, które mają jeden elektron za dużo i mogą go oddać wolnym rodnikom, uniemożliwiając ich negatywny wpływ na zdrowie.
Przyjęty przed treningiem Redexx nie tylko silnie pobudzi organizm i nasili termogenezę ale będzie stanowił skuteczną tarczę ochronną organizmu przed wolnymi rodnikami.

TREC Redexx polecany jest zarówno dla osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia.

Co zawiera TREC Redexx?

Skład 2 kap

Ekstrakt zielonej kawy (Coffea robusta) [50% ACG]  700 mg
 - w tym ACG  350 mg
L-Tyrozyna  500 mg
Ekstrakt guarany (Paullinia cupana) [22% Kofeiny]  300 mg
Kofeina  200 mg
Kwas pantotenowy  24 mg
Ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% Piperyny]  6 mg
 - w tym piperyna  5,7 mg
Witamina B6  2,8 mg
Chrom  50 µg

Jak stosować TREC Redexx?

Jednorazową porcję preparatu ‒ 1 kapsułkę popić 300 ml wody.  Stosować 2 porcje dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem.
Nie stosować przed snem

recenzja
4.5/5 Wystawiono: 2018-01-14

Przyzwoity sklad. Efekty odczowalne a przy tym dosc lagodny wiec dla wiekszosci bedzie wystarczajacy.

7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX