Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
TREC Nitrobolon Platinum 120 kap
79.00zł
69.00
TREC

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Popularna przetreningówka w nowej, mocniejszej wersji!

  • Zwiększona pompa
  • Wyższa zawartośc kreatyny
  • Nie zawiera kofeiny
  • Maksymalne skupienie
  • Wzbogacona o synefrynę

TREC Nitrobolon Platinum - już nie musisz się martwić, że nie uda Ci się zrealizować założeń treningowych!

Głównym zadaniem nowej wersji TREC Nitrobolon Platinum jest maksymalne zwiększenie energetyki wysiłkowej. Dlatego w składzie Trec Nitrobolon Platinum znajduje się duża dawka kreatyny w postacji estru etylowego (EEC). Kreatyna w tej postaci charakteryzuje się wysoką odpornością na kwaśny odczyn układu pokarmowego oraz wysoką przyswajalnością przez mięśnie.

Kreatyna odgrywa kluczową rolę w w czasie wysiłku o wysokiej mocy. Gdy organizm wyczerpie energetykę bazującą na kreatynie zaczyna pobierać energie z glikogenu mięśniowego. Niestety prowadzi to do zakwaszenia mięśni co skutkuje spadkiem mocy. I tu zaczyna się istotna rola kolejnego ważnego składnika Nitrobolonu Platinium - czyli beta alaniny. Beta alanina nieweluje zakwaszenie, które jest główną przyczyną zmęczenia.

W skutecznej przetreningówce nie może zabraknąć składników wywołujących tzw. pompę mięśniową, za którą odpowiada arginina w postaci AAKG. Arginina wspomaga produkcję tlenku azotu ( NO ) w naczyniach krwionośnych, dzięki czemu podczas intensywnych treningów do naszych mięśni dotarczane są w dużej ilości składniki odżywcze, energetyczne, kataboliczne oraz niezbędny podczas treningu tlen. 

Pompa mięśniowa to także pożądany efekt w regeneracji potreningowej dlatego w celu maksymalnego utrzymania tego efektu Nitrobolon Platinium zawiera także cytrulinę i norwalinę. Cytrulina wspomaga produkcję argininy. Norwalina odpowiada za skierowanie odpowiedniej ilości argininy przeznaczonej do produkcji tlenku azotu (NO).

Kolejnym, ważnym składnikiem przedtreningówki jest kompleks o działaniu pobudzającym. W Nitrobolon Platinium zawarte są: tauryna, tyrozyna i synefryna, odpowiadające za pobudzenie hormonów wysiłkowych (adrenalina, tyroksyna), niezbędne do maksymalizacji wysiłkowych procesów energetycznych. Tauryna wykazuje silne działanie pobudzające, zapobiega zmęczeniu, zwiększa koncentrację. Tyrozyna to aminokwas niezbędny do produkcji hormonów wysiłkowych. Synefryna pochodząca z gorzkiej pomarańczy wykazuje działanie bardzo podobne do działanie adrenaliny. Zwieksza energię, łagodnie pobudza, przyśpiesza krążenie krwi.

Co zawiera TREC Nitrobolon Platinum?

Skład 6 kap

Alfa-Ketoglutaran L-Argininy  2400 mg
 - w tym L-Arginina  1300 mg
Beta-Alanina  1500 mg
Ester Etylowy Kreatyny  1000 mg
 - w tym Kreatyna  670 mg
Jabłczan Cytruliny  1000 mg
 - w tym L-Cytrulina  560 mg
L-Tyrozyna  500 mg
Tauryna  500 mg
L-Norwalina  100 mg
Ekstrakt z Gorzkiej Pomarańczy [owoc] (Citrus aurantium) [10% Synefryny]  100 mg
 - w tym Synefryna  10 mg

Jak stosować TREC Nitrobolon Platinum?

Przyjmować 1 porcję (6 kapsułek) ok. 30 minut przed treningiem.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX