Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
TREC Boogieman Fuel 100 ml
5.00

Smak:

TREC

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)
  • Mega skupienie
  • Mega pompa
  • Ekstremalna moc

TREC Boogieman Fuel - widocznie zwiększa efekty treningowe!

TREC Boogieman Fuel to silna formuła przedtreningowa, której składniki zostały tak dobrane abyś mógł w pełni realizować swoje cele treningowe.

Wiele przedtreningówek działa silnie pobudzająco, czasem do tego stopnia, że zamiast skupić się na treningu odczuwasz rozdrażnienie. Oczywiście efekt pobudzenia jest pożądany, gdyż dobra przedtreningówka ma motywować Cię do treningu. TREC Boogieman Fuel pobudzi Cię ale nie rozdrażni, tak abyś mógł skupić się na treningu a nie na efektach ubocznych.

TREC Boogieman Fuel nie zawiera substancji, które mogą podrażniać żołądek, co często zdarza się przy długotrwałym stosowaniu innych przedtreningówek. Nie zawiera składników, które mają negatywny wpływ na zdrowie, takich jak np. geranium, uznawane w sporcie za doping.

Dobra przedtreningówka to nie tylko pobudzenie i stymulacja. Musi zawierać także składniki, które podnoszą wydajność energetyczną organizmu podczas treningu. TREC Boogieman Fuel spełnia te warunki.

Główne składniki TREC Boogieman Fuel to:

  • Beta alanina
  • Jabłczan cytruliny
  • AAKG
  • Tauryna
  • Kofeina

Beta alanina poprawia wydajność energetyczną. Główną przyczyną zmęczenia podczas wysiłku jest zakwaszenie, czyli brak pozbycia się z mięśni jonów wodorowych (H). Aby usunąć jony wodorowe potrzebne jest zwiększenie stężenia w mięśniach  karnozyny. Duża ilość karnozyny wpływa na większą zdolność  do wykonywania wysiłków krótkotrwałych ale o bardzo wysokiej intensywności. Aby zwiększyć ilość karnozyny potrzebna jest właśnie beta alanina. TREC Boogieman zawiera aż 5 g beta alaniny w porcji. Dzięki wysokiej zawartości beta alaniny będziesz w stanie wydłużyć czas efektywnej pracy mięśniowej.

Jabłczan cytruliny to suplement stosowany w celu eliminacji zmęczenia. Jego działanie zostało potwierdzone naukowo. To prawdziwy pogromca zmęczenia.
W sportach wysiłkowych jabłczan cytruliny stosowany jest głównie jako suplement zwiększający produkcję tlenku azotu co poprawia napływ krwi do mięśni.
Jabłczan cytruliny nasila także syntezę kreatyny co skutkuje zwiększoną energią i wytrzymałością trengową mięśni.
Połączenie jabłczanu cytruliny oraz argininy zwiększa efekty suplementacji.

AAKG hamuje rozkład białek w organizmie co skutkuje zwiększeniem siły oraz masy mięśni.
Arginina poszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu więcej składników odżywczych jest dostarczane do mięśni.
Dzięki suplementacji AAKG mięśnie są bardziej odżywione, mają większą moc i siłę oraz szybciej się regenują.

Tauryna wykazuje silne działanie regenerujące mięśnie. Hamuje procesy katabolizmu oraz nasila anabolizm. Dzięki temu osobom ćwiczącym łatwiej zbudować tkankę mięśniową i zregenerować organizm po wyczerpującym treningu.

Kofeina powoduje lepsze skupienie uwagi, wydłuża czas koncentracji, zmniejsza zmęczenie i senność.

Co zawiera TREC Boogieman Fuel?

Skład 100 ml

Beta-Alanina  5000 mg
Tauryna  2000 mg
Alfa-Ketoglutaran L-Argininy (AAKG)  2000 mg
 - w tym L-Arginina  1300 mg
Jabłczan L-Cytruliny  2000 mg
 - w tym L-Cytrulina  1120 mg
Kofeina Bezwodna  400 mg
Inozyna  200 mg

Jak stosować TREC Boogieman Fuel?

Jednorazową porcję produktu ‒ 100 ml (1 butelka) wypić 30 min. przed treningiem. Stosować 1 porcję dziennie. Uwaga! Nie stosować kofeiny z innych źródeł! Nie stosować przed snem!

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości powyżej 800mg może powodować mrowienie i drętwienie. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy. Uwaga! Produkt może ulegać zbryleniu. Jest to spowodowane higroskopijnością składników aktywnych preparatu i nie wpływa na jego jakość i działanie.

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX