Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
SYNTRAX Nitrous 300 g
113.00
Produkt niedostępny
SYNTRAX

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

- zawiera opatentowany składnik: jabłczan argininy
- zwiększa tlenku azotu (NO2)
- łagodny smak
– perfekcyjna rozpuszczalność
- pompuje mięśnie, zwiększa waskularyzację

Zawartość w porcji (5 g):

Nitrous Malate TM 5g
(Dwumolekularny Jabłczan Argininy)

Pozostałe składniki:

 dwutlenek krzemu.

Co to jest Nitrous™?

To najwyższej klasy vasodilator (suplement rozszerzający naczynia krwionośne) na rynku! Zawiera: Jabłczan Argininy, który posiada sprawdzoną biodostępność oraz niewygórowaną cenę. Głównym powodem wyższości tego składnika w porównaniu do A-AKG (Alfa-Ketoglutaranu Argininy) jest: Jabłczan. Jego molekuła jest prekursorem fosfoenolopirogronianu, dostarczającego duże ilości ostatecznego substratu energetycznego  ATP do Twoich mięśni. Jego działanie można porównać w pewnym stopniu do działania kreatyny. Kwas jabłkowy, to substrat cyklu Krebsa w znaczący sposób stymulujący metabolizm oraz dający aż 36 cząsteczek ATP zysku energetycznego z jednaj cząsteczki glukozy!

Czy Nitrous™ posiada tabletkową formę?

NIE! Jedną z zalet jabłczanu argininy jest fakt, iż posiada on bardzo delikatny smak, zatem dawkujesz go w postaci pysznego pudru. Minęły już dni, w których zjadałeś od 6 do 10 tabletek dziennie, a Twój żołądek w końcu odmawiał posłuszeństwa! Nitrous™ świetnie rozpuszcza się w każdym napoju, a dawka jaką otrzymujesz w końcu spełnia swoją funkcję.

Sposób użycia:

Łyżeczka (5 g) 2 do 3 razy dziennie. Stosuj rano na pusty żołądek, przed treningiem oraz ewentualnie przed snem. Przyrządzaj z wodą, sokiem lub ulubionym napojem.
Nitrous™ możesz łączyć z innymi suplementami marki Syntrax w celu spotęgowania rezultatów.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania suplementu.

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX