Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
SYNTRAX Hyper H 90 kap.
140.00
Produkt niedostępny
SYNTRAX

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Nadchodzi nowa era w suplementacji, to HYPER-H!

Syntrax Hyper-H:

  • niehormonalny promotor procesów wzrostowych,
  • drastycznie zwiększa poziom tlenku azotu (NO2),
  • wyraźnie zwiększa waskularyzację,
  • promuje rozrost twardych oraz gęstych mięśni,
  • całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

Kwas arachidonowy to najnowsze osiągnięcie z dziedziny biochemii, stworzone w celu przyspieszenia regeneracji, zwiększenia poziomu energii pochodzącej ze zdrowych tłuszczy oraz w celu protekcji Twojego zdrowia. Doskonały stymulator procesów wzrostowych organizmu.

Kwas arachidonowy to niehormonalny i w 100% bezpieczny promotor procesów wzrostowych organizmu, który zwiększa poziom tlenku azotu (NO2), wpływając na zwiększenie waskulyryzacji dodatkowo dbając o Twoją ogólną kondycję psychofizyczną.

HYPER-H to ideał, tak jak ideałem była sylwetka starożytnego olimpijczyka. Starogrecki etos, doskonałość oraz harmonia ciała i umysłu: “Kalos Kagathos” - piękne ciało i piękny umysł! HYPER-H, to unikat wśród suplementów, zapowiadający nową erę substancji aktywnych wspomagających ciężki trening.

Kwas arachidonowy - jest niezbędnym kwasem tłuszczowym (EFA) biorącym udział niemal w każdym procesie fizjologicznym związanym ze wzrostem oraz regeneracją.

Kwas arachidonowy jest z powodzeniem wykorzystywany do produkcji najnowszych odżywek, zatem jest w 100% bezpieczny, a prawidłowo stosowany przynosi wiele korzyści szczególnie dla wyczynowych sportowców.

Syntrax Hyper H

Sposób użycia: 1 kapsułka 1 do 3 razy dziennie. Suplement wymaga długotrwałego stosowania w celu uzyskania oczekiwanych rezultatów. Stosuj HYPER-H między posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania suplementu.

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX