Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
SCITEC GHR-X (AOL) 90 kap
35.00
Produkt niedostępny
SCITEC

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)
  • Arginina pobudza układ immunologiczny, przyspiesza gojenie ran, zapewnia prawidtową pracę mięśni, zwiększa sprawność umysłową i fizyczną, pomaga spalać tłuszcz zapasowy.
  • Ornityna zapobiega rozpadowi mięśni, wpływa na wydzielanie' insuliny i potęguje jej własności anaboliczne.
  • Lizyna potrzebna jest do wzrostu, odnowy tkanek, produkcji przeciwcial, hormonów i enzymów, sprzyja lepszej koncentracji umysłowej, wpływa na właściwe użytkowanie kwasów tłuszczowych.

Odpowiednia kombinacja tych trzech aminokwasów warunkuje bardzo silny wzrost wydzialania hormonu wzrostu (HGH), który zaliczany jest do najsilniejszych związków anabolicznych. Przyjęcie preparatu krótko przed snem powoduje, że już kilkadziesiąt minut po zaśnięciu intensywnie wzrasta HGH, który wyzwala podwójną reakcję metaboliczną: z jednej strony rozbudza proces syntezy białek, z drugiej reakcję rozpadu tłuszczu. Systematyczne stosowanie preparatu przed snem, pozwala diametralnie poprawić jakosć sylwetki i odkryć najbardziej skrywane  zarysy mięśni.

Produkcja hormonu wzrost często ulega zmniejszeniu z wiekiem i może spowodować utratę masy mięśniowej i spowodować zwiększanie się ilości tłuszczu w organizmie.

Dla celów sportowych hormon wzrostu jest istotnym „spalaczem tłuszczu”, pomaga w budowaniu mięśni i jest hormonem regenerującym. Zwiększanie go w sposób naturalny i tani może być świetnym sposobem na transformację twojego ciała.

Wyselekcjonowane hormony w naszej formule pomagają w efekcie synergii zwiększyć produkcję hormonu wzrostu w sposób całkowicie bezpieczny.


Skład (w porcji - 3 kapsułki):
L-arginina  1050 mg
L-lizyna  525 mg
L-ornityna  525 mg
Składniki: L-argininy HCl, L-lizyna HCI, L-ornityna HCL, nośnej (stearynian magnezu), żelatyny (kapsułki).

Sposób użycia:
3 kapsułki przed snem


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX