Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
RX GOLD Tribu Max 1000 60 kap
26.00
RX GOLD

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)
  • Zwiększa poziom testosteronu
  • Stymuluje wzrost masy mięśniowej
  • Przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej
  • Pobudza procesy anaboliczne
  • Zwiększa libido
  • Poprawia sprawność seksualną

Testosteron to najważniejszy „męski hormon”. Pobudzając procesy anaboliczne ułatwia wzrost siły i masy mięśni. Przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej i jest głównym czynnikiem sprzyjającym budowie tzw. suchej masy mięśniowej. Warunkuje utrzymanie wysokiej sprawności seksualnej.

Niestety, wraz z wiekiem poziom testosteronu spada. Jednym z najskuteczniejszych sposobów wspierających jego syntezę jest suplementacja Tribulus terrestris.

Tribu Max 1000 każda kapsułka dostarcza 1000 mg sproszkowanego ekstraktu z buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris) o 60% stężeniu saponin steroidowych, z dodatkiem cynku.

Tribu Max 1000 – wpływa na zwiększenie w organizmie poziomu testosteronu, który stymuluje wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej i przyspiesza tempo redukcji tkanki tłuszczowej. Pobudza procesy anaboliczne sprzyjające syntezie białek. Zwiększa libido i ułatwia utrzymanie wysokiej sprawności seksualnej.

Cynk uzupełnia i wspiera działanie Tribulusa, zwiększając skuteczność stosowania Tribu Max 1000. Jest mikroelementem niezbędnym m.in. do syntezy białek i kwasów nukleinowych, ochrony przed wolnymi rodnikami, produkcji i wydzielania hormonów (testosteron, tyroksyna, insulina).

Co zawiera RX GOLD Tribu Max?

Skład 1 kap

Tribulus extract (60% saponin)  995 mg
Cynk  5 mg

Jak stosować RX GOLD Tribu Max?

W dni treningowe: 1-2 kapsułki przed treningiem.
W dni nie treningowe: 1-2 kapsułki przed snem.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX