Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
RX GOLD MaxGainer 33  3000g
99.00

Smak:

RX GOLD

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

RX Gold MaxGainer 33 – optymalna formuła na masę

W czasie budowy masy mięśniowej bardzo trudno uniknąć zatłuszczenia sylwetki, dlatego też warto poświęcić trochę uwagi doborze suplementacji, tak aby dostarczać składników niezbędnych do rozwoju, minimalizując jednocześnie ryzyko nadmiernego wzrostu tkanki tłuszczowej. Opieranie wspomagania na jednym uniwersalnym gainerze” nie jest zalecane. To, co doskonale sprawdza się w przypadku osób o szczupłej sylwetce i szybkiej przemianie materii nie będzie korzystne dla osób o sylwetce masywnej i wolnym metabolizmie.

Założeniem firmy Rx Gold było skomponowanie optymalnej odżywki „masowej” dla osób z tendencją do odkładania tkanki tłuszczowej. Skupiono się na dostarczeniu najbardziej potrzebnych i wartościowych składników, bez dodatkowych „uszlachetniaczy anabolicznych”.

MaxGainer33 charakteryzuje się wolniejszym tempem trawienia i wchłaniania, a także zawiera wyższy udział białka (33%). Szczególnie istotne jest zwiększenie udziału węglowodanów wolnowchłaniających się. Tradycyjne preparaty na bazie glukozy i maltodekstryn mogą się nie sprawdzać, ich głównym minusem jest silne działanie promujące rozwój masy tłuszczowej. W MaxGainer33 zastosowano nowatorską formułę węglowodanową - Isomaltulose Carb Formula

Isomaltulose Carb Formula + ultrafiltrowany WPC wzbogacony w peptyd glutaminy + optymalny premix witaminowo-mineralny tworzą wzorcową odżywkę „masową” dla endomorfików, stymulującą dynamiczny wzrost siły i masy mięśni, minimalizującą jednocześnie ryzyko nadmiernego wzrostu tkanki tłuszczowej.

Isomaltulose Carb Formula nowatorska formuła węglowodanowa o zróżnicowanej budowie i tempie wchłaniania. Zapewnia optymalny dopływ energii, zapobiega kryzysowi energetycznemu, odbudowuje zapasy glikogenu mięśniowego, dostarcza optymalnej ilości energii do syntezy białek. Zawiera izomaltulozę, pierwszą rzeczywiście powoli przyswajalną formę węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym;

  • powszechnie stosowane, szybkowchłanialne węglowodany o wysokim IG powodują wyższy wyrzut insuliny, co sprzyja wzrostowi tkanki tłuszczowej
  • izomaltuloza natomiast ma bardzo niski IG, nie wywołuje zatem wahań cukru we krwi, pomaga redukować insulinową odpowiedź minimalizując ryzyko wzrostu zatłuszczenia. Co więcej, izomaltuloza może być także z powodzeniem stosowana jako forma uzupełnienia energetycznego posiłków, bez ryzyka zachwiania glikemii.

W przypadku osób uprawiających kulturystykę warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden pozytywny aspekt stosowania izomaltulozy. Jak wykazano w badaniach Departamentu Żywienia Klinicznego Instytutu Zdrowia i Nauk Biologicznych w Japonii (Metabolism 2007; Jan:56(1):115-21) stosowanie izomaltulozy może mieć korzystny wpływ na zwiększenie zatrzymywania wapnia w tkance kostnej, w warunkach niedoboru tego minerału. Jak wiadomo, wiele osób uprawiających kulturystykę ogranicza spożywanie mleka i produktów mlecznych, będących źródłem tego składnika. Stworzenie możliwości lepszego wykorzystania tego składnika wydaje się, więc bardzo istotne.

Ultrafiltrowany WPC koncentrat białka serwatki o wysokiej wartości biologicznej, wzorcowym profilu aminokwasowym i doskonałej przyswajalności. Wprowadza organizm w stan anaboliczny (budujący). WPC został wzbogacony w peptyd glutaminy. Peptyd glutaminy to naturalnego pochodzenia suplement, uzyskany z wyselekcjonowanych nasion zbóż. Zawiera maksymalne stężenie czystej glutaminy. Dzięki wiązaniom peptydowym L-glutamina uwalniana jest do krwioobiegu systematycznie przez kilka godzin, utrzymując wysoki anabolizm organizmu.

Premix witaminowo-mineralny - skoncentrowanej dawce węglowodanów i białek podanej w odżywce powinny towarzyszyć witaminy i minerały, gdyż to właśnie te mikroskładniki warunkują odpowiednie wykorzystanie cukrów i aminokwasów w przemianach metabolicznych. Szczególnie istotne są witaminy grupy B,  witaminy antyoksydacyjne C, E a także magnez, żelazo, fosfor i wapń.

Co zawiera RX Gold MaxGainer 33?

Skład 100g

Wartość energetyczna 1570 kJ/375 kcal
Węglowodany  (maltodextrins 66%, izomaltuloza 34%) 56,05 g
w tym cukry 21,43 g
Białko 33 g
Tłuszcz 2,47 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,59 g
Sól 0,19 g
Potas 75 mg
Sód 50 mg
Wapń 46 mg
Magnez 24 mg
Witamina E 12 mg
Witamina C 8 mg
Witamina B6 1 mg
Witamina B12 2 µg

Jak stosować RX Gold MaxGainer 33?

Jedną porcja (100g) rozpuścić w 200-300 ml wody lub mleka.
W dni treningowe: 2 x dziennie –  po przebudzeniu i po treningu.
W dni nietreningowe: 1-2 x dziennie – po przebudzeniu i/lub między posiłkami.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX