Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
RX GOLD Creatine 800g
42.00
RX GOLD

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Czym jest kreatyna?

Kreatyna to związek organiczny zbudowany z fragmentów białek, występujący w tkance mięśniowej. Podstawowym zadaniem kreatyny jest gromadzenie energii w mięśniach, która może zostać uwolniona w dowolnym momencie. W świecie sportu, kreatyna znana jest jako bardzo popularny, a przede wszystkim legalny środek wspomagający osiąganie szybkich i spektakularnych wyników.

Zwiększona zawartość energii w mięśniach sportowca prowadzi do wzrostu parametrów wysiłkowych (siła i wytrzymałość), a to przekłada się na poprawę wydolności mięśni. Poza tym kreatyna uczestniczy w syntezie cząsteczek białek i stanowi skuteczny element po-treningowej regeneracji poprzez wzrost współczynnika pH w naszym ustroju. W celu wzmocnienia działania kreatyny polecamy połączenie jej z Beta Alaniną. Więcej o kreatynie przeczytasz na naszym blogu.

Charakterystyka Creatine Rx Gold

  • zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni
  • stymuluje anabolizm mięśniowy, prowadząc do rozbudowy masy mięśniowej
  • przyspiesza regenerację po intensywnym treningu
  • silnie hamuje katabolizm mięśniowy

Rx Gold Creatine w diecie sportowca

Rx Gold Creatine to zmikronizowana forma kreatyny, która odznacza się wysoką czystością, jest lepiej przyswajalna przez organizm i nie powoduje problemów trawiennych, jakie czasami mogą występować podczas stosowania zwykłego monohydratu.

Creatine Micronized wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej (działanie anaboliczne). Wpływa na przyśpieszenie regeneracji organizmu – poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie rozpadu białek (działanie antykataboliczne), magazynuje w komórkach mięśniowych bogate w energię grupy fosforanowe. Efektem stosowania Rx Gold Creatine jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, wzrost siły i masy mięśni.

Suplement został dodatkowo wzbogacony o taurynę i witaminę B6.

  • Tauryna transportując aminokwasy i składniki odżywcze do krwi przyspiesza i ułatwia ich przyswajanie. Pobudza trzustkę do produkcji insuliny oraz ogranicza wytwarzanie serotoniny.
  • Witamina B6 wspomaga metabolizm, bierze udział w przemianie aminokwasów, zwiększa wykorzystanie tłuszczów i węglowodanów do produkcji energii, poprawia funkcjonowanie mięśni.

Komu polecana jest Rx Gold Creatine?

Kreatyna polecana jest wszystkim sportowcom w celu zwiększenia energii, przyspieszenia regeneracji powysiłkowej oraz poprawy siły masy i wytrzymałości mięśni szkieletowych. Szczególnie ważna jest dla sportowców uprawiających dyscypliny cechujące się dużą intensywnością.

Co wchodzi w skład kreatyny Rx Gold?

Zawartość w 100 gramach

  • Monohydrat kreatyny     98 g
  • Tauryna     1,98 g
  • Witamina B6     20 mg

Jak stosować Rx Gold Creatine Micronized?

Zaleca się stosować jedną porcjakreatyny dziennie. Rozpuścić 5g suplementu w 200 ml wody lub soku.

W dni treningowe: 1 porcja przed treningiem.

W dni nietreningowe: 1 porcja przed śniadaniem.


Ten sam produkt w innych opakowaniach

RX GOLD Creatine 400g
RX GOLD Creatine 400g
Cena: 28.00zł

Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX