Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka

Wadliwy towar

W chwili doręczenia paczki powinni Państwo sprawdzić jej stan. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, należy zgłosić ten fakt kurierowi i niezwłocznie skontaktować się ze sklepem pod numerem +48 608-640-440

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkody podpisanego przez odbiorcę przesyłki i kuriera.

Odstąpienie od umowy

Każdy klient sklepu MegaPower.pl ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania uzasadnienia pod warunkiem, że produkt nie był używany, ani nie został zniszczony. Aby zwrócić zakupiony towar należy odesłać go na poniżej podany adres wraz z oświadczeniem odstąpienia od umowy.

Adres do zwrotów

Activebody Wioletta Kosakowska
ul. Jana III Sobieskiego 22 lok. 3u
02-930 Warszawa

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 608-640-440 lub formularz kontaktowy


7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX