Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
PVL Iso Gold 2270g
259.00
PVL

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Czysty izolat białek serwatki, bogata w aminokwasy niezbędne, BCAA, glutaminę i argininę. Doskonale rozdrobniony, świetnie się miesza.

PVL Iso Golg to:

  • Jedynie 0,5g węglowodanów w porcji!
  • Jedynie 1g tłuszczów w porcji!
  • Niemalże całkowicie pozbawiony laktozy (jedynie 1% całości węglowodanów)

Cel stosowania:  Białka to niezbędne składniki, budujące suchą masę ciała, czyli mięśnie. Jeśli nie dostarcza się odpowiedniej ilości białek w diecie, efekty treningu siłowego będą niewymierne do wkładanego wysiłku. Białko to bardzo ważny składnik prawidłowej diety, gdyż stanowi źródło aminokwasów, które budują wszystkie komórki mięśniowe.

Iso-Gold zawiera tylko i wyłącznie izolat białek serwatki i jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów tego typu na świecie! Białka serwatki są określane jako najlepsze z wyboru przez sportowców różnych dyscyplin, kulturystów, osób dbających o prawidłowy sposób odżywiania - praktycznie przez wszystkich!

Iso-Gold zawiera białka pozyskiwane z użyciem najnowocześniejszych technologii - dostarcza białek których potrzebujesz, szybko i łatwo. Białka serwatki można pozyskać na kilka sposobów, w zależności od którego to powstają trzy podstawowe rodzaje białek serwatki: izolat, koncentrat i hydrolizat. Izolat charakteryzuje się najszybszym czasem wchłaniania, w związku z czym gwałtownie podnosi poziom aminokwasów w krwiobiegu i sprawdza się w każdej sytuacji, gdzie trzeba szybko zwiększyć ilość białka we krwi.

Drugą zaletą izolatów jest bardziej zaawansowany proces produkcji, podczas którego usunięte zostają praktycznie wszystkie niepotrzebne odpady, między innymi węglowodany, cukry i tłuszcze. Trzecia różnica dotyczy ilości białka w 100 gramach izolatu. Przeważnie wynosi on ponad 90%, podczas gdy w koncentracie występuje jedynie 80% białka. W porcji Iso Gold występuje jedynie 1 gram tłuszczów i 1 gram węglowodanów, czego do tej pory nie udało się osiągnąć żadnemu producentowi!

Skład (porcja 30g):

Tłuszcze 1 g
Cholesterol  15 mg
Sód  120 mg
Węglowodany  1 g
 - w tym cukry 1 g
Białko  27 g
Witamina A  2%
Witamina C  0 %
Wapń  15 %
Żelazo  2 %

Profil aminokwasowy:

Alanina  1,3 g
Arginina  0,6 g
Kwas asparginowy  3,1 g
Cysteina  0,8 g
Glutamina + Kwas glutaminowy  4 g
Glicyna  0,6 g
Prolina  1,7 g
Seryna  1,3 g
Tyrozyna  0,9 g
Histydyna  0,5 g
Izoleucyna  1,6 g
Leucyna  3 g
Lizyna  2,3 g
Metionina  0,6 g
Fenyloalanina  1,0 g
Treonina  1,7 g
Tryptofan  0,4 g
Walina  1,6 g

 

Sposób użycia: Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, a ważysz mniej niż 90kg, powinieneś stosować co najmniej 2 porcje Iso Gold dziennie. Jeśli trenujesz rano, stosuj pierwszą porcję, czyli jedną miarkę bezpośrednio po treningu, zaś drugą porcję bezpośrednio przed snem. Natomiast jeśli trenujesz wieczorem, stosuj pierwszą porcję rano na czczo, zaś drugą bezpośrednio po treningu.

Jeśli ważysz więcej niż 90kg, stosuj co najmniej 3 porcje Iso Gold . Trenując rano – jedna porcja rano na czczo, druga po treningu oraz trzecia na noc przed snem. Zaś jeśli Twój trening odbywa się wieczorem, bierz pierwszą porcję rano na czczo, drugą w ciągu dnia, oraz trzecią w ciągu 2 godzin po skończeniu treningu.

Zastosowanie w sportach wytrzymałościowych:  Jeśli trenujesz sporty wytrzymałościowe, powinieneś spożywać przynajmniej dwie porcje Iso gold. Pierwszą porcję spożyj rano, bezpośrednio po przebudzeniu się, zaś drugą w ciągu godziny po skończonym treningu. Bardzo istotne jest jednak, aby druga porcja nie była pierwszym posiłkiem po treningu. Najlepszym wyjściem jest zjedzenie porcji węglowodanów po wysiłku a około 40 minut później – porcji Iso Gold.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX