Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka

Kupuj taniej w Polsce

Nasz sklep realizuje zamówienia do krajów Unii Europejskiej. Zamówienia realizowane są za prośrednictwem firmy kurierskiej, a czas dostawy to około 5 dni roboczych. W seskcji "Przesyłki zagraniczne" znajdziesz koszty wysyłki zagranicznej.

Płatności za przesyłki zagraniczne

Płatności za zamówienie można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie ma możliwości zapłaty za przesyłkę przy odbiorze paczki. Dane potrzebne do przelewu z rachunku zagranicznego:

Activebody Wioletta Kosakowska
ul. Jana III Sobieskiego 22 lok. 3u
02-930 Warszawa

Nazwa Banku: PKO BP SA
Kod BIC/SWIFT: BPKOPLPW
Numer rachunku: PL50102055581111150420400041

Jak zamówić?

W celu złożenia zamówienia zagranicznego należy założyć konto użytkownika w naszym sklepie internetowym, podając dokładny adres na jaki ma być wysłana paczka z towarem. Bardzo ważne aby wskazać właściwy kraj do jakiego faktycznie wysyłana.

Jeżeli adres nie zmieści się w polach formularza rejestracyjnego, należy wpisać go w całości w uwagach zamówienia lub przesłać nam go e-mailem na adres sklep@megapower.pl, podając numer zamówienia, który znajduje się w e-mailu potwierdzającym zamówienie, wysłanym automatycznie podczas składania zamówienia na adres podany przy rejestracji.


7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX