Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
PROBODY BCAA Plus 400 g
75.00zł
73.00
PROBODY

Średnia ocena: 4 (głosów: 1)

ProBody BCAA PLUS 100% Natural  - nie zawiera konserwantów, barwników, słodzików, dodatków smakowych.

Innowacyjna receptura opracowana przez specjalistów z ProBody USA Team. Precyzyjnie dobrane składniki działając synergicznie nie tylko się uzupełniają, ale wręcz potęgują wzajemne działanie - tworząc razem niezwykle skuteczną formułę.

BCAA-PLUS – bardzo silna formuła o działaniu anabolicznym, antykatabolicznym, regeneracyjnym i wzmacniającym układ immunologiczny.  Precyzyjnie dobrane składniki przenikają do najgłębszych struktur komórek mięśniowych, zapobiegając rozpadowi białek mięśniowych, nasilając procesy spalania tkanki tłuszczowej oraz stymulują wzrost tkanki mięśniowej. Stosowanie BCAA PLUS przyniesie szybsze i bardziej spektakularne efekty niż stosowanie samych BCAA.

BCAA to komplet trzech aminokwasów o łańcuchach rozgałęzionych (leucyny, waliny i izoleucyny), które w suplementacji sportowej zajmują szczególne miejsce. BCAA poprzez wpływ na aktywność hormonów, enzymów oraz neuroprzekaźników powodują m.in. zahamowanie katabolizmu białek mięśniowych, zmniejszenie uczucia zmęczenia w trakcie wysiłku oraz przyspieszenie tempa regeneracji powysiłkowej. Odgrywają istotną rolę w procesach energetycznych, stymulują anabolizm białek, ułatwiają i przyspieszają redukcję tłuszczu. BCAA stanowią 35% wszystkich aminokwasów znajdujących się w mięśniach. W trakcie intensywnego wysiłku siłowego poziom BCAA we krwi ulega obniżeniu. Zjawisko to jest szczególnie nasilone u zawodników łączących trening siłowy z dietą o niskiej zawartości węglowodanów, ukierunkowaną na proces redukcji masy ciała.

Colostrum - ta przedmleczna substancja stworzona przez naturę dostarcza bardzo skondensowanej dawki czynników biologicznie aktywnych, które aktywują i regulują procesy odpornościowe, wzrostowe i naprawcze. Stymulują szybki i wszechstronny rozwój organizmu. W Colostrum wyodrębniono ponad 200 czynników niezbędnych do prawidłowego rozwoju organizmu oraz utrzymania zdrowia i osłony układu immunologicznego na właściwym poziomie.

Tauryna działa antykatabolicznie i anabolicznie - bierze udział w syntezie białek, transportując aminokwasy i składniki odżywcze do krwi, co ułatwia ich przyswajanie. Pobudza trzustkę do wytwarzania insuliny. Ogranicza wytwarzanie serotoniny wpływając na obniżenie poziomu zmęczenia.

Piperyna ułatwia absorpcję składników. Wspomaga wydzielanie soków trawiennych, zwiększa szybkość i stopień przyswajania substancji odżywczych. Dzięki piperynie wzrasta efektywność stosowania BCAA PLUS.

Co wchodzi w skład Probody BCAA plus?

Skład porcja 5 g

Białko  0,3 g
Węglowodany  0,15 g
Tłuszcz  25 mg
L-Leucine  2 g
L-Valine  1 g
L-Isoleucine  1 g
Colostrum  0,5 g
Taurine  495 mg
Bioperine  5 mg

Jak stosować Probody BCAA plus?

Spożywać jedną porcję (5g) z 200 ml wody lub soku.
Dni treningowe: 1 porcja bezpośrednio po treningu
Dni nietreningowe: 1 porcja rano


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

recenzja
4/5 Wystawiono: 2016-06-08

Na ulotce jest informacja, że porcja to 5g+200ml wody. W dni treningowe należy przyjąć ją 3 razy (rano, przed treningiem i bezpośrednio po). W dni nietreningowe 2 razy (rano i 15 min przed posiłkiem). Czyli zdecydowanie inaczej niż tu napisano. Odczuwam znacznie mniejsze zmęczenie w czasie treningu i po.

7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX