Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
OLIMP R-weiler Focus 300g
79.00

Smak:

OLIMP

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)
  • Wsparcie w zwiększeniu wydolności fizycznej w trakcie następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń
  • Pomoc w utrzymaniu optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej oraz lepszej tolerancji zmęczenia
  • Pobudzenie, skupienie, poprawa koncentracji i zwiększenie czujności wsparcie w poprawie pamięci i funkcji kognitywnych

Olimp R-weiler Focus to szybkie wsparcie koncentracji, zdolności wysiłkowej oraz funkcji poznawczych. Jeśli chcesz zachować czujność, wysoką koncentrację, zmniejszyć uczucie zmęczenia to sięgnij po Olimp R-weiler Focus. 

Odsuń zmęczenie na dalszy plan, pozwól sobie działać tak, jak chcesz, tak jak zaplanowałeś!
Pracuj na wysokich obrotach nie tylko podczas treningu, ale również po skończonym wysiłku fizycznym.

Olimp R-weiler Focus to nowość na rynku suplementów diety. Preparat marki Olimp Sport Nutrition z niepowtarzalnej linii „Healthy Brain” występuje w formie znakomicie rozpuszczającego się proszku i stanowi połączenie wysokiej jakości składników aktywnych o wielotorowym działaniu. To nie tylko prosta, typowa przedtreningówka, za sprawą której łatwiej będzie Ci poprawić zdolności treningowe. To coś więcej! Wsparcie, które po skończonym wysiłku, dzięki odpowiednim składnikom, pozwoli zachować czujność i koncentrację!

Olimp R-weiler Focus powstał z myślą o osobach trenujących, pracujących umysłowo i profesjonalnych gamerów, u których wielogodzinna gra wymaga odpowiedniego poziomu skupienia, koncentracji i czujności. W tym właśnie celu R-weiler Focus zawiera działającą pobudzająco kofeinę.

Olimp R-weiler Focus to produkt wchodzący w skład niepowtarzalnej linii „Healthy Brain”. Zawiera kompozycję:

  • aminokwasów (L-cytruliny, L-argininy i tauryny) - boostery tlenku azotu wspomagające zdolności wysiłkowe
  • monohydratu kreatyny - zwiększenie wytrzymałości i siły
    ekstraktów roślinnych (różeńca górskiego, bakopy drobnolistnej, cytryńca chińskiego) - wspomagają funkcje pzonawcze
  • wzbogaconych o N-acetyl-L-tyrozynę, kofeinę, argininę oraz beta-alaninę - odpowiadają m.in. za zdolność podejmowania decyzji.

Innowacyjne połaczenie oraz wysokie porcje poszczególnych składników, a także ich korzystny wpływ na na zdolności wysiłkowe sprawiają, że po Olimp R-weiler Focus z powodzeniem mogą sięgnąć sportowcy trenujący wyczynowo i amatorsko, osoby pracujące umysłowo, w tym gracze komputerowi, u których skupienie w trakcie poszczególnych sesji treningowych czy eventów sportowych odgrywa ogromną rolę!

Olimp R-weiler Focus to gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa stosowania, gdyż wszystkie składniki zostały przebadane pod kątem czystości oraz na obecność metali ciężkich.

Co zawiera Olimp R-weiler Focus?

Skład porcja 12g

Monohydrat kreatyny  3400 mg
 - w tym kreatyna  3000 mg
L-citrulina  2400 mg
L-arginina  620 mg
N-acetyl-L-tyrozyna  250 mg
 - w tym L-tyrozyna  203 mg
Ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.)  150 mg
 - w tym salidrozydy (4%)  6 mg
Ekstrakt z bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri (L.) Wettst.)  150 mg
 - w tym bakozydy (20%)  30 mg
Kofeina  150 mg
Ekstrakt z cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.)  75 mg
 - w tym schizandryny (9%)  6,75 mg
Tauryna  1000 mg
Beta-alanina  500 mg

Jak stosować Olimp R-weiler Focus?

Stosuj 1 porcja ciągu dnia, na około 30-60 minut przed treningiem. 1 porcję (1 miarka = 12 g proszku) należy rozpuścić w 250 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga: R-WEILER® Focus Powder zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 150 mg/ 1 porcja dzienna). Dodatkowo produktu nie należy stosować w okresie karmienia piersią, w przypadku chorób układu krążenia lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt niewskazany dla osób z zaburzeniami ciśnienia. Nie używać łącznie z lekami, w szczególności wpływającymi na układ sercowo-naczyniowy. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu (np.: inne suplementy diety, napoje energetyczne, kawa). Nie przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo. Nie stosować łącznie z alkoholem. Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Dopuszczalne zbrylenie produktu niewpływające na jego jakość. Spożycie produktu może powodować niewielkie mrowienie lub drętwienie. Jest to objaw przejściowy związany z silnym oddziaływaniem składnika produktu beta-alaniny. Nie ma on wpływu na zdrowie. 

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX