Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
2 x OLIMP Therm Line II 60 kap.
65.00zł
62.00
Produkt niedostępny
OLIMP

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Charakterystyka Olimp Therm Line II:

 • skuteczny preparat na odchudzanie
 • zawiera substancje o działaniu termogenicznym
 • poprawia zdolność wysiłkową
 • produkt jest w pełni bezpieczny

Dlaczego przybieramy na wadze?

Czy to wina wieku lub uwarunkowań genetycznych? A może zbyt dobrze lubimy zjeść lub za mało się ruszamy? Bez względu na to, co predysponuje nas do nadwagi, jedno jest pewne, organizm zbyt chętnie magazynuje kalorie oraz słabo je spala. Jednym słowem, problem tkwi w przemianie materii. Przyczyny pogorszenia metabolizmu mogą być różne, niewłaściwa dieta, brak aktywności fizycznej, rzucenie palenia, zbyt częste kuracje odchudzające, niektóre zaburzenia zdrowotne, itp. Skuteczna walka z nadwagą jest więc możliwa tylko wtedy kiedy nasz metabolizm mocno się uaktywni. A w tym najbardziej pomagają hormony.

Adrenalina i noradrenalina te dwie wyjątkowe substancje produkowane przez organizm przyspieszają akcje serca, zwiększają ciśnienie krwi oraz silnie intensyfikują rozpad komórek tłuszczowych. Są szczególnie aktywne w warunkach zwiększonego wysiłku fizycznego, stąd wszelkie programy odchudzające wspierane aktywnością ruchową odznaczają się wyjątkową skutecznością. Kiedy brakuje ruchu fizycznego , hormony odpowiedzialne za pobudzanie przemiany materii i spalanie tłuszczu hamują swoją aktywność, udostępniając miejsca substancjom odpowiedzialnym za magazynowanie kalorii. Efekt - Obniżenie tempa metabolizmu i wzrost masy tłuszczowej ciała. Nie wiec dziwnego, że systematyczny ruch fizyczny uważany jest za najbardziej skuteczny "lek" na odchudzanie.
 
A jeżeli ktoś nie lubi ćwiczyć?
 
Niekoniecznie musi być skazany na nadwagę. Co więcej, stosując odpowiednie metody może przyspieszyć swoja przemianę materii i uaktywnić tempo spalania tłuszczu, nawet bez większej aktywności fizycznej. Jak to możliwe? Aktywność hormonów odpowiedzialnych za przemianę materii i spalanie tłuszczu może zostać uaktywniona czynnikami żywieniowymi, poprzez zastosowanie naturalnych substancji o tzw. działaniu termogenicznym.
 
Co to takiego termogeniki ?

Pod tajemniczym hasłem kryją się specjalne składniki odpowiedzialne za produkcję ciepła przez organizm, czyli wzmożone spalanie kalorii. Związki termogeniczne występują w różnych produktach żywnościowych, jednak ze względu na niewielkie ich stężenie w pokarmie nie wywołują spektakularnych efektów. Wyjątkowe możliwości stwarza jednak zastosowanie termogeników w formie suplementacji żywieniowej (Olimp Therm Line). Specjalnie wyselekcjonowane związki termogeniczne z pokarmów roślinnych silnie pobudzają aktywność metaboliczną organizmu, stymulują rozpad tkanki tłuszczowej oraz wzmagają spalanie jej zasobów z dużym rozproszeniem energii. W efekcie dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, wzrostu temperatury ciała i silnego uszczuplenia rezerw tłuszczowych. Pod wpływem suplementacji , w organizmie zachodzą przemiany metaboliczne podobne jak pod wpływem aktywnych ćwiczeń fizycznych.

Olimp Therm Line to suplement diety zawierający w swoim składzie najsilniejsze, poznane dotąd substancje żywieniowe o działaniu termogenicznym (wpływające na spalanie tkanki tłuszczowej pod wpływem zwiększonej termogenezy) oraz składniki aktywnie wspierające ich działanie:

 • Katechiny z zielonej herbaty
  Zwiększają wydatek energetyczny w wyniku nasilania termogenezy. Jednocześnie wzmagają aktywność enzymów odpowiedzialnych za proces rozpadu komórek tłuszczowych oraz hamują działanie zwiazków, które tłuszcz odkładają.
 • Synefryna z gorzkiej pomarańczy
  Silnie przyspiesza przemianę materii, zmniejsza apetyt oraz zwiększa wykorzystanie kwasów tłuszczowych w przemianach energetycznych.
 • Guarana, kofeina
  Przyspiesza tempo metabolizmu, pobudza uwalnianie kwasów tłuszczowych do krwiobiegu, wpływa oszczędzająco na zasoby cukrów i białek w mięśniach.
 • L-karnityna
  Przyspiesza końcowy etap spalania kwasów tłuszczowych, finalizuje proces redukcji tłuszczu, poprawia wydolność.
 • L-tyrozyna
  Wpływa na poprawę samopoczucia, wytrzymałości fizycznej, przeciwdziała atakom głodu i zmienności nastrojów towarzyszącym kuracjom odchudzającym.

Jak działa i dla kogo jest przeznaczony Olimp Therm Line II? 
 
Olimp Therm Line polecany jest szczególnie osobom o słabej przemianie materii, z dużą skłonnością do szybkiego przebierania na wadze nie ćwiczącym, wykonującym na co dzień pracę siedzącą rzucającym palenie tytoniu, stosującym niskoenergetyczne diety odchudzające w celu uniknięcia efektu jo-jo.

Olimp Therm Line polecany jest również osobom aktywnym.

Ze względu na swój złożony skład, suplement Olimp Therm Line usprawnia wiele procesów fizjologicznych w organizmie warunkujących poprawę zdolności wysiłkowych w różnych formach aktywności ruchowej. Składniki aktywne suplementu pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, usprawniają pracę układu sercowo-naczyniowego, nasilają spalanie kwasów tłuszczowych oraz działa oszczędzająco na zasoby cukrów i białek w mięśniach. Z powodzeniem, suplement może więc znaleźć zastosowanie także wśród osób aktywnie usprawniających sport, których priorytetem jest wzrost wydolności, redukcja tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie tkanki mięśniowej.

Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia i skłonności do depresji. Przed rozpoczęciem terapii odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem.

 

Informacja żywieniowa 2 kapsułki 4 kapsułki 100 g
Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%) 300 mg 600 mg 20,35 g
w tym EGCG Epigallocatechin Gallate 165 mg 330 mg 11,19 g
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 250 mg 500 mg 16,96 g
Ekstrakt guarany 250mg 500 mg 16,96 g
w tym kofeina 50 mg 100 mg 3,39 g
Kofeina 70 mg 140 mg 4,75 g
L-tyrozyna 100 mg 200 mg 6,78 g
Winian L-karnityny 200 mg 400 mg 13,57 g

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki 2 razy dziennie – ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX