Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
OLIMP Selen 120 tab.
17.00
OLIMP

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Nie pozwól, by niedobór selenu wpłynął negatywnie na funkcjonowanie organizmu. Dzięki Olimp Selen szybko uzupełnisz jego braki.

To suplement diety, który
:

  • wspiera system antyoksydacyjny komórek
  • pozwala na prawidłowe funkcjonowanie tarczycy
  • stoi na straży układu immunologicznego
  • wpływa korzystnie na włosy i paznokcie

Olimp Selen to suplement, dzięki któremu uzupełnisz niedobory selenu. W ten sposób zapobiegniesz jego brakom, które mogą mieć poważne konsekwencje dla zdrowia, a nawet dla płodności. Selen warunkuje prawidłowy przebieg procesu spermatogenezy, wpływając na prawidłową ruchliwość plemników. Pierwiastek chroni również przed stresem oksydacyjnym, który ma negatywny wpływ m.in. na mięśnie. Z kolei brak selenu może powodować podatność na alergie i upośledzać układ odpornościowy.

1 tabletka zawiera 110 µg selenu

Dzięki temu Olimp Selen szybko zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu na ten pierwiastek. Zamów suplement, by już teraz zadbać o prawidłową jego podaż.

Co wchodzi w skład Olimp Selen?

Skład (1 porcja – 1 tabletka)

  • Selen (z L-selenometioniny) -  110 µg

Jak stosować Olimp Selen?

Przyjmuj 1 tabletkę dziennie – po posiłku.

Firma ActiveBody, właściciel sklepu MegaPower.pl posiada prawa autorskie dla powyżej zamieszczonego opisu produktu Olimp Selen. Wykorzystywanie opisu bez zgody autora jest zabronione zgonie z  Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX