Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
OLIMP Hmb 450 kap.
84.00
OLIMP

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Olimp HMB działanie

Hydroksymetylomaślan (HMB) to substancja, która jest niezbędna dla organizmu człowieka i wpływa pozytywnie między innymi na metabolizm i spalanie tłuszczu. HMB wpływa między innymi, na zmniejszenie działania enzymów, które odpowiadają za rozpad mięśni, wywierając efekt anaboliczny. Z tego powodu, kapsułki Olimp HMB to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą uniknąć katabolizmu niszczącego efekty treningu. HMB jest w pełni naturalnym suplementem, który bardzo silnie poprawia funkcjonowanie mięśni, jednak w organizmie, dochodzi do jego syntezy jedynie w określonej ilości. HMB w kapsułkach, pozwala uzupełnić niedobór HMB, w łatwo przyswajalnej formie. Suplement Olimp HMB może być stosowany zarówno przez osoby, które dopiero zaczynają przygodę z treningiem, jak i przez zaawansowanych sportowców. Wybierz skuteczny suplement, chroniący Twoje mięśnie i przyśpieszający budowanie masy mięśniowe!

Skład Olimp HMB

Składniki w 1 porcji dziennej (4 kapsułki)

  • Ca HMB - 2500 mg
    - w tym HMB - 2000 mg

Sposób użycia HMB

Zalecana dzienna porcja: 1-2 kapsułki 4 razy dziennie. Pierwsza porcja przed śniadaniem, druga przed treningiem,  trzecia po treningu, a czwarta przed snem.

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX