Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
OLIMP Forsen Fast Melatonina 30 tab
29.00zł
25.00
OLIMP

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)
  • Skraca czas zasypiania
  • Łagodzi bezsenność
  • Wspomaga wysypianie się

Bezsenność, kłopoty ze snem, trudności z zaśnięciem albo wielokrotne budzenie się w nocy to rzeczywistość niejednego człowieka. Z rana człowiek ma złe samopoczucie, kiepski nastrój, czuje się zmęczony i niewypoczęty. Ponadto, zły sen niekorzystnie oddziałuje na koncentrację uwagi i pamięć.

Alternatywą dla tradycyjnych tabletek nasennych jest melatonina na sen – substytut naturalnej melatoniny, którą wytwarza organizm.

Olimp Forsen Fast Melatonina zawiera melatoninę postaci tabletek ODT czyli rozpadających się już w jamie ustnej, co pozwala na szybsze uwolnienie i wchłonięcie tej substancji w porównaniu do klasycznych form (tabletka/kapsułka). Dzięki formie ODT nie jest konieczne połykanie tabletki i popijanie jej wodą.

Co zawiera Olimp Forsen Fast melatonina?

Skład 1 kap.

Melatonina  1 mg

Jak stosować Olimp Forsen Fast melatonina?

1 tabletka raz dziennie 30 minut przed snem lub inaczej po konsultacji z lekarzem.
Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX