Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
OLIMP Chela Mag B6 + D3 30 kap
28.00zł
22.00
OLIMP

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

OLIMP Chela Mag B6 + D3 30 kap to połączenie magnezu w formie wysoko przyswajalnej postaci chelatu Albion oraz wysokiej dawki witaminy D3. To unikalne połączenie tych dwóch składników jest wynikiem ostatnich badań naukowych. Na podstawie przeprowadzonych badań naukowcy podejrzewają, że ilość magnezu jaką spożywamy w jedzeniu jest zbyt mała do utrzymania optymalnego poziomu witaminy D w organizmie. Obecność magnezu jest czynnikiem niezbędnym do prawidłowego przebiegu procesów biosyntezy aktywnej formy witaminy D. Badania sugerują, że aby utrzymać odpowiednią ilość witaminy D konieczna jest obecność magnezu.

Witamina D jest jedną z najważniejszych witamin, niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W przeciwieństwie do wielu innych witamin nasz organizm potrafi sam wytwarzać witaminę D. Witamina D powstaje w skórze pod wpływem działanie słońca. Niestety w naszej strefie klimatycznej ilość dni słonecznych jest zbyt mała aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie organizmu na witaminę D.

Witamina D:

  • odpowiada za prawidłowy rozwój tkanki kostnej
  • wykazuje działanie antybakteryjne
  • uszczelnia naczynia krwionośne
  • wpływa na krzepliwość krwi

Magnez to jedne z najcenniejszych pierwiastków, ma kluczowe znaczenie dla procesów metabolicznych a także dla prawidłowego działania układu nerwowo - mięśniowego. Wspiera także układ immunologiczny i kostny. Magnez jest także minerałem, który może łagodzić negatywne skutki stresu. W formie chelatu Albion magnez charakteryzuje się wysoką biodostępnością.

Magnez:

  • stabilizuje funkcje układu nerwowego
  • bierze udział w procesach matabolicznych białek, węglowodanów i tłuszczy
  • wspiera gospodarkę energetyczną
  • poprawia pamięć i koncentrację

OLIMP Chela Mag B6 + D3 zawiera także witaminę B6, która ułatwia przyswajanie magnezu oraz witaminę K2, która jest niezbędna dla regulowania poziomu witaminy D.

Co zawiera OLIMP Chela Mag B6 + D3?

Skład 1 kap

Magnez  100 mg
Witamina D (D3)  50 μg (2000 j.m.)
Witamina B6  2,1 mg
Witamina K (K2)  11,25 μg

Jak stosować OLIMP Chela Mag B6 + D3?

Przyjmować 1 - 2 kapsułki dziennie po posiłku.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX