Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
OLIMP Chela Calcium D3 30 kap. - Blistry
17.00
OLIMP

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Nie pozwól, by niedobory wapnia wpłynęły negatywnie na kości. Dzięki Olimp Chela Calcium D3 zadbasz o kondycję układu kostnego.

To suplement diety, który:

  • zmniejsza ryzyko osteoporozy
  • czuwa nad kondycją zębów i kości
  • poprawia wygląd paznokci
  • wzmacnia strukturę kości

Olimp Chela Calcium D3 jest suplementem, który powstał z myślą o szybkim uzupełnianiu braków wapnia i witaminy D. Dostępny w wygodnej formie – łatwych do połknięcia tabletek, zmniejsza ryzyko niedoborów w związku z codzienną dietą. Szczególnie, że witamina D występuje tylko w znikomym stopniu w żywności.

Wapń jest makroelementem, który odpowiada za strukturę kośćca. Uczestniczy w procesie kurczliwości mięśni oraz wpływa na krzepliwość krwi.

Witamina D zwiększa wchłanianie wapnia i także odpowiada za kondycję układu kostnego. Tym samym jest odpowiedzialna za prawidłowy rozwój i mineralizację tkanki kostnej.

Wysoki stopnień wchłaniania Olimp Chela Calcium D3 to suplement, który wyróżnia się wysokim stopniem wchłaniania. Zawdzięcza to technologii chelatowania, która zwiększa biodostępność aktywnych składników. Ponadto zmniejsza ryzyko interakcji z innymi lekami.

Jeśli chcesz zadbać o układ kostny, wybierz Olimp Chela Calcium D3 – innowacyjny suplement diety, z którym szybko uzupełnisz niedobory witaminowo-mineralne.

Co wchodzi w skład Chela Calcium D3?

Skład (1 porcja – 1 tabletka)

  • Wapń - 280mg    
  • Witamina D3 - 1,67µg

Jak stosować Chela Calcium D3?

Najlepiej przyjmować 3 razy dziennie po 1 kapsułce po głównych posiłkach lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Firma ActiveBody, właściciel sklepu MegaPower.pl posiada prawa autorskie dla powyżej zamieszczonego opisu produktu Olimp Chela Calcium D3. Wykorzystywanie opisu bez zgody autora jest zabronione zgonie z  Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX