Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
OLIMP AAKG Extreme Mega Caps 300 kap.
129.00
OLIMP

Średnia ocena: 5 (głosów: 1)

Olimp AAKG

Olimp AAKG Extreme Mega Caps to najwyższej jakości alfa-ketoglutaran argininy zamknięty w wygodnych do spożycia kapsułkach. Jest znacznie lepiej przyswajalny niż czysta L-arginina, dzięki temu suplementacja pozwala osiągnąć doskonałe efekty w krótszym czasie. L-arginina należy do grupy aminokwasów egzogennych, biorąc udział w przemianach azotowych, odgrywających ważną rolę w organizmie. Tym samym sprzyja powstawaniu dodatniego bilansu azotowego, niezbędnego do rozbudowy masy mięśniowej. Ponadto Olimp AAKG dzięki rozszerzaniu naczyń krwionośnych, wpływa korzystnie na sprawność seksualną. Pozwala osiągnąć erekcję - długą i silną, pomagając tym samym w uzyskaniu satysfakcji ze zbliżenia.

Działanie Olimp AAKG Extreme Mega Caps

  • nasila produkcję tlenku azotu
  • przeciwdziała katabolizmowi mięśniowemu
  • poprawia siłę i wytrzymałość
  • zwiększa produkcję hormonu wzrostu
  • poprawia sprawność seksualną
  • wpływa korzystnie na układ sercowo-naczyniowy
  • pozwala osiągnąć tzw. pompę mięśniową

Olimp AAKG Extreme Mega CapsŸ jest wyjątkowym suplementem dostarczającym aż 1250 mg argininy w jednej kapsułce. Może być stosowany samodzielnie, w celu zwiększenia siły, masy oraz pompy mięśniowej lub jako uzupełnienie suplementacji w połączeniu z innnymi suplementami, takimi jak Kreatyna OlimpKre-Alkalyn Olimp czy Olimp HMB w celu zapewnienia synergicznego działania.

Jaką rolę pełni arginina?

Arginina to ważny aminokwas dla osób uprawiających aktywność fizyczną. Sprzyja powstawaniu dodatniego bilansu azotowego niezbędnego w procesie budowy tkanki mięśniowej oraz zapewnia wzrost tlenku azootu NO w mięśniach sportowca, pozwalając na znacznie lepszy i szybszy transport składników budulcowych do mięśni. Dzięki temu mięśnie są odpowiednio odżywione i otrzymują sygnał do rozbudowy.

Komu plecana jest arginina AAKG Olimp?

Arginina to wszechstronny suplement, który może być stosowany przez wszystkie osoby aktywne. Szczególnie polecana jest osobom, którym zależy na budowie masy mięśniowej oraz zwiększeniu wydolności organizmu. Olimp AAKG to także doskonałe wsparcie dla osób chcących poprawić swoje życie seksualne.

Co wchodzi w skład AAKG Extreme Mega Caps?

Składniki w 1 porcji (1 kapsułka)

  • Alfaketoglutaran argininy (AAKG) - 1250 mg

Jak stosować AAKG Extreme Mega Caps?

W zależności od potrzeb:

  • we wspomaganiu wysiłku: 1-2 kapsułki przed i po treningu oraz przed snem
  • dla wspomagania zdolności seksualnych: 1-2 kapsułki jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym

Ten sam produkt w innych opakowaniach


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

recenzja
5/5 Wystawiono: 2014-10-01

Super arginina. Daje niezłą pompe na treningu i po.

7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX