Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
NUTREND BCAA Mega Strong 1000 ml
59.00
Produkt niedostępny
NUTREND

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Nutrend BCAA Mega Strong zawiera 80 000 mg wysokiej jakości aminokwasów (BCAA) dla ochrony i budowania masy mięśniowej. Płynna forma Nutrend Amino BCAA Mega Strong zapewnia optymalną wchłanialność wolnych aminokwasów L-waliny, L-izoleucyny i L-leucyny.

Stosowanie Nutrend BCAA Mega Strong 30 minut przed treningiem chroni masę mięśniową. Nutrend Amino BCAA Mega Strong po treningu pełni funkcję szybko dostępnego materiału budulcowego dla regeneracji i rozbudowy masy mięśniowej. Witamina B6 jest podstawową witaminą potrzebną do metabolizmu białek.

BCAA (Branched Chain Amino Acids – aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych) to aminokwasy, których organizm nie jest w stanie wytworzyć z innych źródeł, dlatego muszą być dostarczone w pożywieniu. BCAA są bardzo ważne w procesie treningowym dla ochrony masy mięśniowej. Suplementacja 30 minut przed treningiem jest wskazana we wszystkich formach aktywności fizycznej. 10-15% energii zużytej w trakcie intensywnej aktywności ruchowej pochodzi z rozkładu białek. (metabolizacja aminokwasów).

Jak działają BCAA dla ochrony masy mięśniowej?

Dzięki spożyciu przed treningiem BCAA dostarczamy organizmowi do metabolizacji (rozkładu ) aminokwasy, które trawi, oszczędzając własnych.

Potreningowe działania opiera się na dodaniu lekkostrawnych wolnych aminokwasów w fazie regeneracji do szybkiej naprawy uszkodzonych w trakcie wysiłku struktur białkowych (mięśni) oraz tworzenia nowych.

Co wchodzi w skład Nutrend BCAA Mega Stong?

Skład w porcji 40 ml
 
Białko  3,2 g
Węglowodany  0 g
 - w tym cukry proste  0 g
Tłuszcze  0 g
 - w tym nasycone kwasy tłuszczowe  0 g
Błonnik pokarmowy  0 g
 Sód  0 g
L-Valina  1840 mg
L-Isoleucyna  800 mg
L-Leucyna  560 mg
Witamina B6  1,3 mg

Jak stosować Nutrend BCAA Mega Stong?

Przed użyciem wstrząsnąć. Zalecaną dawkę odmierzyć przy pomocy miarki. Rozcieńczyć w wodzie lub napoju sportowym. Nie łączyć z napojami alkoholowymi ani mlecznymi. Przechowywać szczelnie zamknięte, w temperaturze do 25 °C. Po otwarciu spożyć do dwóch miesięcy
Ochrona masy mięśniowej, oddalenie zmęczenia – 40 ml najpóźniej 30 – 60 minut przed wysiłkiem.
Przyspieszenie regeneracji, rozwój masy mięśniowej – 40 ml bezpośrednio po wysiłku.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX