Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
NUTREND BCAA Mega Strong 1000 ml
59.00
NUTREND

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Nutrend BCAA Mega Strong zawiera 80 000 mg wysokiej jakości aminokwasów (BCAA) dla ochrony i budowania masy mięśniowej. Płynna forma Nutrend Amino BCAA Mega Strong zapewnia optymalną wchłanialność wolnych aminokwasów L-waliny, L-izoleucyny i L-leucyny.

Stosowanie Nutrend BCAA Mega Strong 30 minut przed treningiem chroni masę mięśniową. Nutrend Amino BCAA Mega Strong po treningu pełni funkcję szybko dostępnego materiału budulcowego dla regeneracji i rozbudowy masy mięśniowej. Witamina B6 jest podstawową witaminą potrzebną do metabolizmu białek.

BCAA (Branched Chain Amino Acids – aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych) to aminokwasy, których organizm nie jest w stanie wytworzyć z innych źródeł, dlatego muszą być dostarczone w pożywieniu. BCAA są bardzo ważne w procesie treningowym dla ochrony masy mięśniowej. Suplementacja 30 minut przed treningiem jest wskazana we wszystkich formach aktywności fizycznej. 10-15% energii zużytej w trakcie intensywnej aktywności ruchowej pochodzi z rozkładu białek. (metabolizacja aminokwasów).

Jak działają BCAA dla ochrony masy mięśniowej?

Dzięki spożyciu przed treningiem BCAA dostarczamy organizmowi do metabolizacji (rozkładu ) aminokwasy, które trawi, oszczędzając własnych.

Potreningowe działania opiera się na dodaniu lekkostrawnych wolnych aminokwasów w fazie regeneracji do szybkiej naprawy uszkodzonych w trakcie wysiłku struktur białkowych (mięśni) oraz tworzenia nowych.

Co wchodzi w skład Nutrend BCAA Mega Stong?

Skład w porcji 40 ml
 
Białko  3,2 g
Węglowodany  0 g
 - w tym cukry proste  0 g
Tłuszcze  0 g
 - w tym nasycone kwasy tłuszczowe  0 g
Błonnik pokarmowy  0 g
 Sód  0 g
L-Valina  1840 mg
L-Isoleucyna  800 mg
L-Leucyna  560 mg
Witamina B6  1,3 mg

Jak stosować Nutrend BCAA Mega Stong?

Przed użyciem wstrząsnąć. Zalecaną dawkę odmierzyć przy pomocy miarki. Rozcieńczyć w wodzie lub napoju sportowym. Nie łączyć z napojami alkoholowymi ani mlecznymi. Przechowywać szczelnie zamknięte, w temperaturze do 25 °C. Po otwarciu spożyć do dwóch miesięcy
Ochrona masy mięśniowej, oddalenie zmęczenia – 40 ml najpóźniej 30 – 60 minut przed wysiłkiem.
Przyspieszenie regeneracji, rozwój masy mięśniowej – 40 ml bezpośrednio po wysiłku.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX