Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
MEGABOL Total Creatine 500g
36.00
MEGABOL

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Kreatyna to to jeden z najbardziej popularnych i skutecznych suplementów diety stosowanych przez sportowców wszystkich dyscyplin. Dzięki kreatynie komórka mięśniowa uzyskuje energię do pracy z rozbicia molekuł ATP (kwas adenozynotrifosforanowy) do ADP. Odtwarzane zostają molekuły ATP zapewniające odpowiednią ilość energii wykorzystywanej w pracy włókien mięśniowych podczas intensywnych treningów. Kreatyna wspomaga procesy anaboliczne, w których następuje dostarczenie budulcowych białek do tkanek mięśniowych powodując wzrost beztłuszczowej masy ciała, siły mięśni oraz wydolności fizycznej organizmu.

Ambicją firmy Megabol jest sprawienie aby decydując się na Total Creatine mieli Państwo gwarancję, że wybrali czystą kreatynę w najniższej cenie.  Dodajmy, że Total Creatine z uwagi na idealne mikrorozdrobnienie i czystą formę zaczyna być przyswajana szybciej niż kreatyna w kapsułkach lub tabletkach.

Co zawiera Total Creatine?

Zawartość jednej porcji (5 gram)

  • Monohydrat kreatyny    5g

Jak stosować Total Creatine?

Kreatynę można spożywać dwufazowo, tzn. z pięciodniową fazą wysycenia oraz drugą fazą - podtrzymującą. W tej metodzie zalecane dawkowanie jest następujące:

Faza wstępna (5 dni) dawki dzienne:

masa ciała do 85 kg - 20 g (4 porcje po 5 g)

- 85-100 kg - 25 g (5 porcji po 5 g)
- powyżej 100 kg - 30 g (6 porcji po 5 g)

Porcje przyjmować w ciągu dnia, najlepsze okresy to: rano- na czczo, 30 - 60 minut przed posiłkami oraz zaraz po treningu.

Faza podtrzymująca (2-3 tygodnie) dawki dzienne:

masa ciała do 85 kg - 2 g jednorazowo

- 85 kg - 100 kg - 3 g jednorazowo
- ponad 100 kg - 5 g jednorazowo

Porcję spożywać raz dziennie zaraz po treningu, w dni bez treningu - rano, na czczo.

Po zakończeniu obu faz należy przerwać przyjmowanie preparatu na 3-4 tygodnie. Jedna równa łyżka stołowa odpowiada 10 g substancji, jedna czubata łyżeczka zawiera 6g produktu.

Jednak najnowsze badania wykazują że czysta kreatyna może być z powodzeniem stosowana bez fazy wysycenia - (5g codziennie przez 3- 4 tygodnie). Okazuje się, że ta metoda jest równie skuteczna, a obecnie nawet bardziej zalecana.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX