Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
MEGABOL Testosterol 250 60 kap.
24.00
MEGABOL

Średnia ocena: 5 (głosów: 2)

Dwa opakowania Testosterol 250, w sumie 60 kapsułek

W zestawie oszczędzasz

 • zawarte w nim fitosterole są prekursorem dla syntezy estrogenów i testosteronu
 • pobudza syntezę białka i rozwój mięśni
 • jest prekursorem w biosyntezie 17-ketosteroidów (do których należy dehydroepiandrosteron - DHEA) działających androgennie, czyli anabolicznie (rozwój mięśni) i maskulinizująco
 • jest prekursorem w biosyntezie mineralokortykosteroidów (aldosteron)
 • pobudza syntezę glikogenu w wątrobie
 • wzmaga regenerację tkanki mięśniowej, łącznej i nabłonkowej
 • należy do substancji lipotropowych, czyli zapobiegających stłuszczeniu mięśni szkieletowych, serca, nerek i wątroby
 • poprawia samopoczucie i zwiększają wydolność fizyczną

Właściwości biologiczne suplementu Testosterol 250:

Megabol Testosterol 250 to preparat oparty o aktywne frakcje fitosteroli. Fitoterole są to związki chemiczne pochodne steranu, ich rdzeń stanowi 1,2-cyklopentanoperhydrofenantrenu. W klasyfikacji chemicznej fitosterole należą do sterydów - zawierają rdzeń steranowy z grupą wodorotlenową w pozycji 3 oraz łańcuch boczny w pozycji 17. Właściwości biologiczne steroli zależą od liczby i charakteru podstawników bocznych, szczególnie przy węglu 17 (17C). Fitosterole typu stigmasterol i sitosterol mają budowę podobną do cholesterolu, progesteronu, pregnenolonu i 17-hydroksypregnenolonu.Dzięki temu sterole podawane przez dłuższy czas stanowią prekursor w syntezie pregnenolonu. Pregnenolon jest podstawowym substratem do biosyntezy progestagenów, z których powstają 17-ketosteroidy, glikokortykosteroidy, mineralokortykosteroidy, testosteron, androsteron i estrogeny. Pregnenolon podlega przemianom zmierzającym do powstania wszystkich hormonów sterydowych. Te reakcje biochemiczne są katalizowane przez cytochrom P-450. Preparaty żelaza warunkują i nasilają te reakcje.

Efekt biologiczny przy podawaniu Megabol Testosterolu 250 jest różnorodny i zależy od wielu czynników endogennych (wewnątrzpochodnych) i egzogennych (zewnątrzpochodnych). Niezmiernie istotne są wzajemne relacje ilościowe między hormonami sterydowymi istniejące w ustroju przed podawaniem produktu, ponieważ występujące w nim fitosterole nie są substratem do syntezy wyłącznie np. testosteronu, lecz także innych hormonów sterydowych. Niektóre metabolity fitosteroli mogą naśladować w organizmie typowe hormony i konkurować z nimi o receptory w komórkach ciała, modyfikując w ten sposób wiele czynności fizjologicznych. Wypadkową tych zdarzeń jest w rezultacie uregulowanie stosunków ilościowych między: 17-ketosteroidami, testosteronem, progesteronem, androsteronem i kortykosteroidami. Istnieje również spore prawdopodobieństwo wzmagania szlaku biosyntezy jednego z horomonów sterydowych, którego intensywność jest uwarunkowana dziedzicznie, a którego potencja jest maksymalna. Fitosterole dają wówczas efekt "preferencji metabolicznej" i stanowią efektywny aktywator i substrat dla określonego szlaku metabolicznego.

Dotychczasowe badania (z 2004 roku) prowadzone w Polsce na zwierzętach dowiodły, że fitosterole podawane wraz z dobrze zbilansowanym pożywieniem zwiększają przyrosty masy mięśniowej o 18-26%.

Fitosterole po podaniu doustnym lub pozajelitowym ulegają fosforylacji. Są szybko wchłaniane z jelit do krwi i limfy. Witamina D, A i tłuszcze nienasycone zwiększają przyswajanie steroli roślinnych.

Preparat wzbogacono ekstraktem z róży o działaniu antyoksydacyjnym oraz zawierającym kompleks flawonoidy-fenolokwasy, który nasila działanie fitosteroli. Prebiotyczny dodatek ekstraktu Pruni cum inulini ma zwiększyć absorbcję produktu.

Co zawiera Testosterol 250?

Skład Megabol Testosterol:

 • Fitosterol 250 mg
 • Ekstrakt Rosae 32 mg
 • Ekstrakt Pruni cum inulini 31 mg

Jak stosować Testosterol 250?

Stosuj 1 kapsułkę dziennie, po pierwszym posiłku.

Preparat należy przechowywać w temp. do 25oC, w miejscu niedostępnym dla dzieci


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

recenzja
5/5 Wystawiono: 2013-05-04

Bardzo solidny produkt dla tych którzy wiedzą coś o suplementacji (fitosterole) i niestety rozczarowanie dla dzieciaków liczących na efekt supermamna po miesiącu.

recenzja
5/5 Wystawiono: 2010-10-06

Mam o tym preparacie bardzo pozytywną opinię. doskonale wpłynął na moje mięśnie. Samopoczucie też się poprawiło i ogólny stan zdrowia. Niespodziewanym aczkolwiek bardzo dla mnie dobrym efektem było zniknięcie uporczywych stanów zapalnych jamy ustnej (afty) żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc. Regularne spożywanie tego preparatu - trzecie opakowanie zlikwidowało ten problem. Powrócił on jednak gdy przestałem brać preparat, trzy tygodnie po odstawieniu. Zamierzam ponownie go brać. Jeśli chodzi o libido, nie było żadnych zmian na lepsze, lub gorsze, bez wpływu na tę sferę życia, jeśli chodzi o moją osobę.

7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX