Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
MEGABOL Testosterol 250 30 kap.
12.00
MEGABOL

Średnia ocena: 4.5 (głosów: 2)
 • zawarte w nim fitosterole są prekursorem dla syntezy estrogenów i testosteronu
 • pobudza syntezę białka i rozwój mięśni
 • jest prekursorem w biosyntezie 17-ketosteroidów (do których należy dehydroepiandrosteron - DHEA) działających androgennie, czyli anabolicznie (rozwój mięśni) i maskulinizująco
 • jest prekursorem w biosyntezie mineralokortykosteroidów (aldosteron)
 • pobudza syntezę glikogenu w wątrobie
 • wzmaga regenerację tkanki mięśniowej, łącznej i nabłonkowej
 • należy do substancji lipotropowych, czyli zapobiegających stłuszczeniu mięśni szkieletowych, serca, nerek i wątroby
 • poprawia samopoczucie i zwiększają wydolność fizyczną

Właściwości biologiczne suplementu Testosterol 250:

Megabol Testosterol 250 to preparat oparty o aktywne frakcje fitosteroli. Fitoterole są to związki chemiczne pochodne steranu, ich rdzeń stanowi 1,2-cyklopentanoperhydrofenantrenu. W klasyfikacji chemicznej fitosterole należą do sterydów - zawierają rdzeń steranowy z grupą wodorotlenową w pozycji 3 oraz łańcuch boczny w pozycji 17. Właściwości biologiczne steroli zależą od liczby i charakteru podstawników bocznych, szczególnie przy węglu 17 (17C). Fitosterole typu stigmasterol i sitosterol mają budowę podobną do cholesterolu, progesteronu, pregnenolonu i 17-hydroksypregnenolonu.Dzięki temu sterole podawane przez dłuższy czas stanowią prekursor w syntezie pregnenolonu. Pregnenolon jest podstawowym substratem do biosyntezy progestagenów, z których powstają 17-ketosteroidy, glikokortykosteroidy, mineralokortykosteroidy, testosteron, androsteron i estrogeny. Pregnenolon podlega przemianom zmierzającym do powstania wszystkich hormonów sterydowych. Te reakcje biochemiczne są katalizowane przez cytochrom P-450. Preparaty żelaza warunkują i nasilają te reakcje.

Efekt biologiczny przy podawaniu Megabol Testosterolu 250 jest różnorodny i zależy od wielu czynników endogennych (wewnątrzpochodnych) i egzogennych (zewnątrzpochodnych). Niezmiernie istotne są wzajemne relacje ilościowe między hormonami sterydowymi istniejące w ustroju przed podawaniem produktu, ponieważ występujące w nim fitosterole nie są substratem do syntezy wyłącznie np. testosteronu, lecz także innych hormonów sterydowych. Niektóre metabolity fitosteroli mogą naśladować w organizmie typowe hormony i konkurować z nimi o receptory w komórkach ciała, modyfikując w ten sposób wiele czynności fizjologicznych. Wypadkową tych zdarzeń jest w rezultacie uregulowanie stosunków ilościowych między: 17-ketosteroidami, testosteronem, progesteronem, androsteronem i kortykosteroidami. Istnieje również spore prawdopodobieństwo wzmagania szlaku biosyntezy jednego z horomonów sterydowych, którego intensywność jest uwarunkowana dziedzicznie, a którego potencja jest maksymalna. Fitosterole dają wówczas efekt "preferencji metabolicznej" i stanowią efektywny aktywator i substrat dla określonego szlaku metabolicznego.

Dotychczasowe badania (z 2004 roku) prowadzone w Polsce na zwierzętach dowiodły, że fitosterole podawane wraz z dobrze zbilansowanym pożywieniem zwiększają przyrosty masy mięśniowej o 18-26%.

Fitosterole po podaniu doustnym lub pozajelitowym ulegają fosforylacji. Są szybko wchłaniane z jelit do krwi i limfy. Witamina D, A i tłuszcze nienasycone zwiększają przyswajanie steroli roślinnych.

Preparat wzbogacono ekstraktem z róży o działaniu antyoksydacyjnym oraz zawierającym kompleks flawonoidy-fenolokwasy, który nasila działanie fitosteroli. Prebiotyczny dodatek ekstraktu Pruni cum inulini ma zwiększyć absorbcję produktu.

Co zawiera Testosterol 250?

Skład Megabol Testosterol:

 • Fitosterol 250 mg
 • Ekstrakt Rosae 32 mg
 • Ekstrakt Pruni cum inulini 31 mg

Jak stosować Testosterol 250?

Stosuj 1 kapsułkę dziennie, po pierwszym posiłku.

Preparat należy przechowywać w temp. do 25oC, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

recenzja
4/5 Wystawiono: 2011-01-09

Ja to połączyłem z Mass XXl i kreatyną Olimp Magna Pawer , przytyłem 4kg w ciągu miesiąca.

recenzja
5/5 Wystawiono: 2005-05-19

Ja kupiłe dopiero ten produkt ale mam nadzieje ze przyniesie niezłe rezultaty. Jak skończe cykl to napisze jakich efektow można sie spodziewać. A narazie pozdro artur trzymaj sie napewno bedziesz wielki jak Arnold Schwarzenegger!! Pozdro!!

7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX