Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
MEGABOL Dibencozide Magnum 100 kap.
23.00
MEGABOL

Średnia ocena: 4.5 (głosów: 8)

Dibencozide Magnum ma silne działanie anabolicznye

Suplement diety Megabol Dibencozide Magnum powinien być stosowany w fazie budowania masy oraz rozwijania siły mięśniowej. Działanie suplementu rozpoczyna się po już kilku dniach stosowania. Suplement jest także wskazany dla osób, które nie trenują systematycznie, a jedynie chcą w krótkim czasie poprawić swoją sylwetkę. Po zastosowaniu Dibencozide Magnum dochodzi w organiźmie do pobudzeń dających efekt akceleracji rozwoju tkanki mięśniowej z poprawą jej parametrów siłowych.

Megabol Dibencozide Magnum poza wsparciem budowy masy i siły mięśni powoduje także zwiększenie łaknienia u osób z niedowagą.

Produkt zastępuje z powodzeniem sterydy anaboliczne. Już po 10 godzin od zastosowania jest niewykrywalny w osoczu krwi. Przy tym jest w pełni naturalny i bezpieczny dla organizmu oraz posiada wszystkie niezbędne zezwolenia i atesty dopuszczające go do stosowania.

Co wchodzi w skład Dibencozide Magnum?

Zawartość jednej porcji (1 kapsułka)

  • Witamina B12    1000mcg

Jak stosować Dibencozide Magnum?

Zalecane stosowanie to 1 kapsułka dziennie. Przy intensywnym treningu dawkowanie można zwiększyć do 3 kapsułek dziennie. Suplement należy przyjmować 30-60 minut przed treningiem, rano- na czczo lub przed snem.

Dibencozide - koenzym B12 jest formą światłoczułą, pod wpływem światła ulega rozkładowi. Aby środek zabezpieczyć przed reakcją rozkładu dostępny jest w odpornych na działanie światła barwionych kapsułkach.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

recenzja
4/5 Wystawiono: 2007-02-03

Bralem ja przez Cały miesiac[Styczen] i poszla mi siła i na sztandze 8kg.Jestem zadowolony z tej odzywki,naprawde dobra.Pozdro dla wszystkich Pakerów...............

recenzja
5/5 Wystawiono: 2007-01-05

Cwicze juz 3,5miesiaca ,na czysto poszla mi masa 2kg.a w sztange 10kg,dzisiaj zamowiłem magabol zobaczymy co on pokaze...........pozdro dla wszystkich pakerów........:]

recenzja
5/5 Wystawiono: 2006-01-23

JA BRAŁEM I NAOPRAWDE ZAJBISTA PO MIESIACU PRZYROSŁO MI ŁAPIE 3 CM I PRZYROSŁO MI SIŁY JEST NAPRAWDE ZAJEBISTA POZDRO DAL WSZYSTKICH PAKEROW

recenzja
5/5 Wystawiono: 2005-09-22

stosowałem i jest naprawdę zajebista, pozdrawiam wszystkich polskich pakerów z www.megapower.pl

recenzja
5/5 Wystawiono: 2005-05-19

Ja brałem Dibencozide przez troche ponad miesiąc i urosło mi 4 cm. Bardzo dobry preparat a jeśli dodamy do tego efekt placebo to mozna uzyskać niezle rezultaty_ Polecam wszystkim chudym ciecio tylko pamietajcie ze mięśnie muszą z czegoś rosnąć więc zadbajcie o odpowiednią dietę. Nara pozdro dla artura. Kupujcie polecam.Pozdro Artur!!

recenzja
5/5 Wystawiono: 2005-04-26

Brałem dibencozide do któregoś z kolei cyklu kreatynowego i zauważalnie wzrosła siła. Podniósł mi sie conieco poziom "agresji" na treningu i mogłem zacisnąc zęby i wywalczyć dodatkowe 2 powtórzenia więcej niż normalnie :)

recenzja
3/5 Wystawiono: 2005-04-13

NIE CZYTAJ JAK CHCESZ ŻEBY DZIAŁAŁO chcecie prawde o dibencozide magnum to czytajcie.przedstawie wam małą historyjke o tym jak to działają takie zwiążki i ich pochodne stosowane ZAWSZE JAKO PLACEBO NP W PSYCHIATRII(związek charakteryzuje się dardzo podobnym składem jakDibencozide Magnum) .JAK TO WYGLADA: DO SZPITALA DOCIERA PACJENTKA.PO SAMOBÓSTIW MATKI ZANIEMÓWIŁA NA OKOŁO ROK.LEKARZE DYZURNI ROZPOCZYNAJĄ MAŁY TEATRZYK---PROSZĘ PANI MAMY TU BARDZO DROGI LEK Z AMERYKI JEST BARDZO SKUTECZNY ALE TAKŻE BARDZO NIEBEZPIECZNY DLA ZDROWIA JEGO UŻYCIE GROZI NAWET ŚMIERCIA.MA PANI 2 DNI NA NAMYSŁ.PACJENTKA PO 2 DNIACH ZGŁASZ SIE Z PISEMNĄ CHĘCIA PODJĘCIA LECZENIA.ZACZYNA SIĘ SPEKTAKL 2 LEKARZY PIELEGNIARKI bUDUJĄ ATOMSFERĘ POWAGI I PODAJĄ PODOBNY ZWIĄZEK W POSTACI WSTRZYKNIĘTEGO DOŻYLNIE PŁYNU.pacjentka CZUJE CIEPŁO WEDRUJACE PO ŻYŁACH. PO 3 DNIACH WMAWIA MU SIĘ ŻE MAGICZNY LEK UZYSKAŁ ODPOWIEDNE STĘŻENIE I TRZEBA ROZPOCZAĆ PIERWSZE PRÓBY MÓWIENIA NAJPIERw SAMOGŁOSKI A E ITD PO 2 MIECHACH KOBIETA WRACA DO STANU SPRZED TRAUMATYCZNEGO ZDARZENIA.NIGDY NIE DOWIE SIĘ ŻE DOSTAWAŁA "NIC NIE DAJĄCE PLACEBO". TAK SAMO JEST W PRZYPADKU MEGABOL Dibencozide Magnum WMAWIASZ SOBIE ŻĘ MASZ DOBRĄ ODZYWKE ZA 3 DYCHY I CIĘZKO TRENUJESZ I CHCESZ BARDZO CHCESZ ZMIANY.TAK TO JEST.SAM PODCHODZIŁEM DO TEORII PLACEBO BARDZO NIEUFNIE ALE TAKA JEST PRAWDA.

recenzja
4/5 Wystawiono: 2005-03-08

Po miesiącu urzytkowania widać rezultaty !!!!!!!!!! Na sztandze przybyło mi 6kg w masie zaledwie 2kg ale opakowanie starcza na 3miesiace ćwiczeń !!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!

7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX