Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
Jak ćwiczyć na siłowni?
12.50
Produkt niedostępny

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Książka ta, to poradnik dla tych, którzy uprawiają sporty siłowe, a szczególnie kulturystykę, bądź dopiero zaczynają treningi. Znajdziesz w niej ćwiczenia na każdą grupę mięśni (klatkę piersiową, grzbiet, barki, triceps, biceps, przedramiona, brzuch, łydki, nogi). Na każdą z nich jest kilka różnych ćwiczeń, które są opisane i pokazane na zdjęciach. Umożliwia to wykonywanie ich w sposób poprawny technicznie, a to w treningu jest bardzo istotne. Często właśnie w błędnej technice przejawia się brak postępu. Dzięki tej książce dowiesz się, czy trenujesz poprawnie, a jeżeli dopiero zaczynasz treningi nauczysz się od podstaw najważniejszych ćwiczeń. Autor zamieścił ponadto kilka przykładowych planów treningowych, na których możesz wzorować swoje wizyty w siłowni. Na samym końcu jest także kilka stron z tabelami, w które możesz wpisać swój trening. Ta książka to niezbędna pomoc dla Ciebie, jeżeli chcesz maksymalnie wykorzystać swoje treningi.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX