Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
INKOSPOR X-treme ZMA 90 kap.
65.00zł
55.00
Produkt niedostępny
INKOSPOR

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Inkospor X-Treme ZMA umożliwia osiągnięcie i utrzymanie maksymalnej sprawności psychofizycznej

Inkospor X-Treme ZMA to naukowo zaprojektowana i potwierdzona badaniami laboratoryjnymi formuła zawierająca mineralne anaboliki.

X-Treme ZMA zwiększa poziom i aktywność własnego testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF – 1 i leptyny – hormonów odpowiedzialnych za anabolizm białek, siłę i rozwój masy mięśniowej, wytrzymałość, ogólną wydolność organizmu i efektywne wykorzystanie energii.

Inkospor X-Treme ZMA zawiera aktywną kombinację chelatowanych pierwiastków: cynku, magnezu oraz witaminy B6 i dodatkowo witaminę E (1 kaps. = 10 mg, tj. 100% dziennego zapotrzebowania). Witamina E współpracuje w produkcji hormonów sterydowych, zwiększa masę i siłę mięśniową. Zapobiega infekcjom i urazom. Niezbędna do prawidłowego funkcjonowania mięśni szkieletowych,
jak i mięśnia sercowego.

Stosowanie X-Treme ZMA powoduje, że sen staje się głęboki oraz normalizuje kolejność i długość zachodzących po sobie faz snu, co powoduje zdecydowanie lepszą regenerację umożliwiającą wzrost wytrzymałości i siły.

Skład w 1 kapsułce:

Cynk 9,5 mg
Magnez 145 mg
Witamina B6 2,8 mg
Witamina E (α-tokoferol) 10 mg

Sposób użycia: należy stosować 1 kapsułkę 30 – 60 minut przed snem.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX