Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
HI TEC Tri Creatine Malate 200 kap.
49.00zł
35.00
HI TEC

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Hi Tec Nutrition Tri Creatine Malate to jabłczan kreatyny, który wyjątkowo skutecznie potęguje efekt działania samej kreatyny.

Tri Creatine Malate:

  • stabilizuje kreatynę w zakwaszonym środowisku soków trawiennych, a także wewnątrz zmuszonych do wytężonej pracy komórek mięśniowych
  • sprawia, że kreatyna nie rozkłada się w organizmie do nieaktywnej kreatyniny
  • zaskakująco szybko wchłania się do krwiobiegu

Hi Tec Nutrition Tri Creatine Malate to przede wszystkim substancja nosząca nazwę jabłczan kreatyny, która sprawia, że sama kreatyna wykazuje spotęgowane działanie anaboliczne, antykataboliczne i ergogeniczne. Dzięki obecności jabłczanu kreatyny sama kreatyna nie rozpada się do nieaktywnej kreatyniny, dlatego komórki mięśniowe są w stanie przyswajać ją wyjątkowo skutecznie.
 
Jedną z największych zalet jabłczanu kreatyny jest znakomita rozpuszczalność w wodzie. Dzięki temu substancja w rekordowo krótkim czasie wchłaniana jest do krwiobiegu i jest w stanie niemal natychmiast zasilać komórki mięśniowe.

Kreatyna to substancja pełniącą niesłychanie ważną rolę w procesie syntezy białek, który prowadzi do przyrostu masy mięśniowej. Jeżeli chce się wspomóc tworzenie zdumiewająco rozwiniętej muskulatury, przyjmowanie kreatyny jest nieodzowne. Do tego ważne jest również, aby przyjmować ją w formie, która będzie łatwo przyswajana przez organizm.   

Warto zdawać sobie sprawę również z tego, że kreatyna posiada niestety skłonności do rozpadania się w zakwaszonym środowisku żołądka, a także w samych komórkach mięśniowych. Jabłczan kreatyny wykazuje jednak działanie hamujące tego rodzaju niekorzystne procesy i pozwala cieszyć się trwałą i piękną muskulaturą. Dzieje się tak również dlatego, że Hi Tec Nutrition Tri Creatine Malate wstrzymuje zachodzenie procesów katabolicznych, będących w stanie zniweczyć wszelkie wysiłki wkładane w trening. Zażywanie tego suplementu jest więc doskonałą opcją dla osób, którym zależy na wyrazistych i trwałych efektów uzyskiwanych na skutek intensywnych ćwiczeń.

Co zawiera Tri Creatine Malate?

Zawartość jednej porcji (5 kapsułek)

  • Jabłczan kreatyny    4000mg
  • Niacyna    16mg
  • Witamina B6    1,4mg
  • Witamina B12    2,5mcg

Jak stosować Tri Creatine Malate?

Stosuj 4 - 5 kapsułek, 2 - 3 razy dziennie, najlepiej po śniadaniu, po treningu, przed snem. Obficie popijać wodą.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX