Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
HI TEC Power Guarana 100 kap.
29.00
HI TEC

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Hi Tec Power Guarana to środek o właściwościach pobudzających, który ponadto:

  • wpływa na szybkość spalania zbędnych kalorii, dzięki czemu efekty treningów przechodzą najśmielsze oczekiwania
  • korzystnie działa na zdolność koncentracji
  • poprawia kondycję i zwiększa wydolność organizmu

Hi Tec Power Guarana jest w stanie ostatecznie wyprzeć kawę z diety sportowca, a przy tym działa zdecydowanie skuteczniej i bardziej długotrwale niż ten ciemny płyn. Guarana zawarta w preparacie to ekstrakt z rośliny tropikalnej, wykazujący niesłychanie silne działanie pobudzające. Substancja stymuluje układ nerwowy, zmniejsza uczucie głodu, a przy tym korzystnie wpływa na zdolność koncentracji i ogólną wydolność organizmu.

Wysoka zawartość kofeiny pozwala na skutecznie przyspieszenie przemiany materii, a także spalania kalorii. Ponadto ta substancja wykazuje korzystne działanie również w zakresie wspomagania efektywności podejmowanych podczas treningu wysiłków sportowca, hamowania procesów katabolicznych, jak również przyspieszania regeneracji mięśni zmęczonych na skutek intensywnego wysiłku fizycznego. Co ważne preparat cechuje się również długotrwałym działaniem stymulująco-regeneracyjnym.

Guarana wpływa jednak nie tylko na możliwości fizyczne organizmu. Dostarczanie jej do w odpowiednich dawkach gwarantuje pobudzenie układu nerwowego do ciężkiej pracy, co przekłada się na wzrost koncentracji, a co za tym idzie – zdolność logicznego myślenia i zapamiętywania.

Hi Tec Power Guarana to doskonała propozycja dla osób, którym zależy na przyspieszeniu metabolizmu, zwiększeniu wydolności i odporności na wysiłek fizyczny, a także stymulacji układu nerwowego, która skutkuje poprawą zdolności koncentracji i zaskakująco szybkiego kojarzenia faktów. Wykorzystanie guarany w preparacie zapewnia możliwości dostarczenia organizmu substancji, która wykazuje o wiele skuteczniejsze działanie niż sama kofeina, m.in. dlatego, że działanie guarany jest zdecydowanie bardziej długofalowe, a także silniejsze.

Co wchodzi w skład Power Guarana?

Zawartość jednej porcji (2 kapsułki)

  • Ekstrakt guarany    1156 mg
  • Kofeina (całkowita)    140 mg

Jak stosować Power Guaranę?

Należy spożyć 2 kapsułki po śniadaniu.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX