Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
HI TEC HMB 70 ml
72.00
HI TEC

Średnia ocena: 5 (głosów: 1)

Hi-Tec Nutrition HMB w płynie to rewelacyjny i skuteczny środek o działaniu antykatabolicznym w najlepiej przyswajalnej formie - płynie.

Ten wyjątkowy produkt:

  • występuje w postaci płynu
  • charakteryzuje się niesłychanie wysoką skutecznością
  • hamuje enzymy, które wykazują negatywne działanie względem komórek mięśniowych
  • jest głównym źródłem syntezy cholesterolu, dzięki czemu pozwala ciału przystosować się do wzmożonego wysiłku, a ponadto skutecznie pobudza wzrost masy mięśniowej i zapobiega gromadzeniu się zbędnej tkanki tłuszczowej

Hi-Tec Nutrition HMB w płynie to środek, który stanowi główny produkt przemiany leucyny uwalnianej podczas syntezy białek, która hamuje zachodzące w trakcie i po wysiłku procesy kataboliczne, a także jest podstawowym źródłem cholesterolu. Cholesterol w nadmiarze oczywiście szkodzi, jednak w odpowiednich ilościach jest bardzo potrzebny ludzkiemu ciału. Stanowi on bowiem jeden z podstawowych składników błon biologicznych, który jest intensywnie zużywany podczas regeneracji zniszczonych komórek i tworzenia nowych.

Dodatkowo HMB pozwala ludzkiemu ciału przystosować się do bardzo intensywnego wysiłku fizycznego, który może stanowić dla niego spory szok. Ta użyteczna substancja zwiększa również wytrzymałość tkanki mięśniowej, a ponadto wyjątkowo skutecznie wspomaga jej rozrost. HMB w płynie sprawdza się równie świetnie, jeśli chodzi o gospodarkę tlenową organizmu. Wiele przemian komórkowych nie może odbywać się przecież bez tlenu. Główny składnik preparatu pozwala również na skuteczne pozbycie się tkanki tłuszczowej i zastąpienie jej pięknie wyrzeźbioną muskulaturą.

Hi-Tec Nutrition HMB w płynie odznacza się wysoką skutecznością we wspomaganiu wysiłku sportowców podejmowanego systematyczniei wytrwale podczas treningów. Pozwala on na uzyskanie zdumiewających efektów w niesłychanie krótkim czasie, co bez wątpienia stanowi jedną z jego największych zalet. Jego stosowanie zgodne z zaleceniami wydatnie przyczyna się do realizacji najbardziej nawet śmiałych celów, które stawiają sobie sportowcy.

Co wchodzi w skład HMB w płynie?

Zawartość jednej porcji (1 ml)

  • HMB    500mg

Jak stosować HMB w płynie?

Stosować porcję 1 ml preparatu rozcieńczonego sokiem owocowym.

W dni treningowe: 3 razy dziennie 1 porcję preparatu: rano po przebudzeniu, bezpośrednio po treningu, przed snem.

W dni nietreningowe: 2 razy dziennie 1 porcję preparatu: rano po przebudzeniu, przed snem.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

recenzja
5/5 Wystawiono: 2009-01-05

Bardzo dobry produkt, polecam z czystym sumieniem.

7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX