Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
HI TEC HMB 70 ml
72.00
Produkt niedostępny
HI TEC

Średnia ocena: 5 (głosów: 1)

Hi-Tec Nutrition HMB w płynie to rewelacyjny i skuteczny środek o działaniu antykatabolicznym w najlepiej przyswajalnej formie - płynie.

Ten wyjątkowy produkt:

  • występuje w postaci płynu
  • charakteryzuje się niesłychanie wysoką skutecznością
  • hamuje enzymy, które wykazują negatywne działanie względem komórek mięśniowych
  • jest głównym źródłem syntezy cholesterolu, dzięki czemu pozwala ciału przystosować się do wzmożonego wysiłku, a ponadto skutecznie pobudza wzrost masy mięśniowej i zapobiega gromadzeniu się zbędnej tkanki tłuszczowej

Hi-Tec Nutrition HMB w płynie to środek, który stanowi główny produkt przemiany leucyny uwalnianej podczas syntezy białek, która hamuje zachodzące w trakcie i po wysiłku procesy kataboliczne, a także jest podstawowym źródłem cholesterolu. Cholesterol w nadmiarze oczywiście szkodzi, jednak w odpowiednich ilościach jest bardzo potrzebny ludzkiemu ciału. Stanowi on bowiem jeden z podstawowych składników błon biologicznych, który jest intensywnie zużywany podczas regeneracji zniszczonych komórek i tworzenia nowych.

Dodatkowo HMB pozwala ludzkiemu ciału przystosować się do bardzo intensywnego wysiłku fizycznego, który może stanowić dla niego spory szok. Ta użyteczna substancja zwiększa również wytrzymałość tkanki mięśniowej, a ponadto wyjątkowo skutecznie wspomaga jej rozrost. HMB w płynie sprawdza się równie świetnie, jeśli chodzi o gospodarkę tlenową organizmu. Wiele przemian komórkowych nie może odbywać się przecież bez tlenu. Główny składnik preparatu pozwala również na skuteczne pozbycie się tkanki tłuszczowej i zastąpienie jej pięknie wyrzeźbioną muskulaturą.

Hi-Tec Nutrition HMB w płynie odznacza się wysoką skutecznością we wspomaganiu wysiłku sportowców podejmowanego systematyczniei wytrwale podczas treningów. Pozwala on na uzyskanie zdumiewających efektów w niesłychanie krótkim czasie, co bez wątpienia stanowi jedną z jego największych zalet. Jego stosowanie zgodne z zaleceniami wydatnie przyczyna się do realizacji najbardziej nawet śmiałych celów, które stawiają sobie sportowcy.

Co wchodzi w skład HMB w płynie?

Zawartość jednej porcji (1 ml)

  • HMB    500mg

Jak stosować HMB w płynie?

Stosować porcję 1 ml preparatu rozcieńczonego sokiem owocowym.

W dni treningowe: 3 razy dziennie 1 porcję preparatu: rano po przebudzeniu, bezpośrednio po treningu, przed snem.

W dni nietreningowe: 2 razy dziennie 1 porcję preparatu: rano po przebudzeniu, przed snem.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

recenzja
5/5 Wystawiono: 2009-01-05

Bardzo dobry produkt, polecam z czystym sumieniem.

7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX