Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
HI TEC Hmb 200 kap.
55.00
Produkt niedostępny
HI TEC

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Hi-Tec Nutrition HMB to najskuteczniejszy suplement antykataboliczyny.

Preparat odznacza się tym, że:

  • skutecznie hamuje enzymy, które niekorzystnie wpływają na białka w mięśniach, w wyniku czego istotnie ogranicza katabolizm mięśniowy, tzn. rozpad mięśni
  • stanowi główne źródło syntezy cholesterolu, bardzo ważnego składnika błon biologicznych, który organizm wykorzystuje do przeprowadzania procesów regeneracji uszkodzonych podczas wzmożonego wysiłku komórek, a także tworzenia nowych
  • jest wyjątkowo pomocny w rzeźbieniu zachwycającej sylwetki

Hi-Tec Nutrition HMB w postaci kapsułek to produkt metabolizmu leucyny, która jest uwalniana przez białka mięśniowe na skutek intensywnego wysiłku fizycznego. W wątrobie ulega ona przekształceniu w HMB – bardzo ważną dla organizmu sportowca substancję, pełniącą dwojaką rolę: antykataboliczną oraz regenerującą.

Preparat przede wszystkim hamuje proces katabolizmu, tzn. rozpadu tkanki mięśniowej podczas, a także po wysiłku, dzięki czemu trening pozwala na dokładną realizację sportowych celów, czyli innymi słowy, cechuje się wysoką skutecznością.

Po drugie, Hi-Tec Nutrition HMB wspomaga syntezę cholesterolu i dzięki temu doskonale radzi sobie z regeneracją komórek, które na skutek bardzo intensywnych ćwiczeń mogą ulegać i oczywiście niestety ulegają niszczeniu. Ponadto wydatnie wspomaga on również tworzenie przez organizm zupełnie nowych komórek.

Oprócz tego, dzięki optymalizowaniu poziomu cholesterolu w komórkach HMB pobudza syntezę DHEA, a także testosteronu, dzięki czemu stymuluje działanie układu immunologicznego, co przejawia się zauważalnym wzrostem odporności organizmu. Ponadto preparat sprawia, że organizm staje się lepiej przystosowany do wytężonej pracy, do jakiej zmusza się go podczas treningu. Pomaga również skutecznie niwelować nadmiar tkanki tłuszczowej i przyczynia się do budowania pożądanej przez sportowców tkanki mięśniowej. Hi-Tec Nutrition HMB to doskonały preparat dla sportowców, którym zależy na wyrzeźbieniu wspaniałej sylwetki.   

Co wchodzi w skład Hi-Tec HMB?

Zawartość jednej porcji (8 kapsułek)

  • Ca-HMB    5000mg
  • HMB    4000mg

Jak stosować Hi-Tec HMB?

Dni treningowe: Stosuj 2 kapsułki rano na czczo, 2 kapsułki ok 30 min. przed treningiem, 2 kapsułki bezpośrednio po treningu, 2 kapsułki przed snem.

Dni nietreningowe: Stosuj 2 kapsułki rano na czczo, 2 kapsułki w ciągu dnia między posiłkami, 2 kapsułki przed snem.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX