Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
HI TEC Arginin Powder 250g
59.00zł
49.00
Produkt niedostępny
HI TEC

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Hi Tec Arginin Powder to AAKG w czystej postaci

Ten wyjątkowy suplement:

  • korzystnie wpływa na ukrwienie tkanek mięśniowych, dzięki czemu znacznie lepiej chłoną one substancje odżywcze przez nią transportowane
  • pozwala na zwiększenie wydolności organizmu podczas wysiłku
  • zapewnia szybki przyrost masy mięśniowej, eliminujący przy tym zbędną tkankę tłuszczową
  • Powoduje efekt "mega pompy mięśniowej"

Hi Tec Arginin Powder składa się niemal w całości z AAKG, tzn. Alfa-Ketoglutaranu L-Argininy. Ta substancja bierze czynny udział w procesie wytwarzania tlenku azotu, na skutek czego jest w stanie wywołać rozszerzanie naczyń krwionośnych. Dzięki temu poszczególne tkanki są znacznie lepiej ukrwione – otrzymują większą ilość tlenu, a także substancji odżywczych, które mogą znacznie lepiej wykorzystywać, gdy dostarcza się je w znacznie większych niż dotychczas ilościach. Ponadto AAKG wspomaga wydzielanie przez organizm hormonu wzrostu, sprzyja sprawnemu przebiegowi procesów regeneracji wątroby, a także wspiera działanie kreatyny potrzebnej do budowy czystej masy mięśniowej.

AAKG to arginina, która cechuje się wyjątkową trwałością, ponieważ okazuje się znacznie mniej podatny na rozpad w kwaśnym środowisku żołądka, niż zwyczajna arginina. AAKG zapewnia możliwość doskonałego ukrwienia mięśni, wpływa na wzrost szybkości procesów regeneracyjnych zachodzących w tkance mięśniowej, a co najważniejsze hamuje procesy kataboliczne, które powodują rozpad mięśni. Suplement wykazuje korzystny wpływ również na wytrzymałość organizmu. Umożliwia mu tym samym zdecydowani mniej bolesne i inwazyjne znoszenie ciężkich treningów.

Arginin Powder dzięki swojemu wszechstronnemu działaniu pozwala na skuteczne budowanie tkanki mięśniowej, głównie dzięki temu, że wyjątkowo korzystnie wpływa na ukrwienie komórek. Ponadto jest cennym źródłem witamin B6 i B12, które okazują się nieodzowne w procesie budowy mięśni. Stosowanie preparatu przed treningiem sprawia, że jego przebieg okazuje się o wiele mniej dotkliwy, a efekty przerastają najśmielsze oczekiwania.

Co zawiera Arginin Powder?

Zawartość jednej porcji (2,2 grama)

  • Alfa-ketoglutaran L-argininy    2 g
  • Witamina B6    0,28 mg
  • Witamina B12    0,5 µg

Jak stosować Arginin Powder?

Zażyć 2,2 g proszku (pół łyżeczki) przed treningiem, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX