Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
HI TEC Amino Anabol 200 kap.
57.00
HI TEC

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Hi Tec Nutrition Amino Anabol Professional to produkt przeznaczony przede wszystkim dla osób trenujących i wystawionych na intensywny wysiłek fizyczny. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie sportowcom aminokwasów rozgałęzionych BCAA – izoleucyny, leucyny i waliny, które odpowiadają przede wszystkim za przyrost masy mięśniowej, wzmocnienie siły, a także wytrzymałości.

Produkt zwiększa przemianę materii, która jednak nie powoduje spadku masy, a wręcz odwrotnie, sprawia, że organizm wchodzi w tzw. fazę anaboliczną, a więc buduje jego masę. To również doskonały środek przyspieszający regenerację mięśni i dający energetycznego "kopa" w trakcie treningu. Zawartość witaminy B12, kwasu pantotenowego i witaminy B6 poprawia zdolność organizmu do wchłaniania aminokwasów.

BCAA są podstawowym budulcem białka mięśniowego, a także same stanowią źródło produkcji innych aminokwasów, takich jak: alanina, glutamina, stymulują insulinę i hormon wzrostu, a dzięki temu, że są źródłem energii dla mięśni regulują poziom glukozy we krwi w trakcie treningu. Sprawia to, że po jego zakończeniu organizm nie domaga się jej uzupełnienia. Wspomaga również mniejsze wyczerpanie zasobów glikogenu mięśniowego, przez co regenerują się one znacznie szybciej.

Najważniejsze jednak, że aminokwasy Hi Tec stanową doskonałą alternatywę dla sterydów i pomagają w rozwoju mięśni w naturalny sposób. Mogą być również stosowane, jako element procesu rehabilitacyjnego dla przyspieszenia regeneracji oraz uzupełnienie ćwiczeń leczniczych, by wzmocnić strukturę mięśni.

Amino Anabol Professional poleca się również osobom starszym, jako wsparcie dla utrzymania mięśni i stawów w dobrej formie, a tym samym wysokiego poziomu sprawności fizycznej. Produkt można stosować również w terapii wspomagającej leczenie wiotczenia mięśni uwarunkowanego genetycznie.

Suplement stosuje się zarówno przed treningiem, jak i po nim, aby zwiększyć efektywność jego działania. W ten sposób wydajność organizmu utrzymuje się na wysokim poziomie tak w trakcie treningu, jak i długo po jego zakończeniu.

Co wchodzi w skład Amino Anabol Professional?

Zawartość w 10 kapsułkach

  • L-leucyna    3750 mg
  • L-izoleucyna    1750 mg
  • L-walina    1750 mg
  • L-alanina    450 mg
  • Witamina B6    1,4 mg
  • Witamina B12    2,5μg
  • Kwas pantotenowy    6 mg
  • Niacyna    16 mg
  • D-Pinitol    50 mg
  • Saponiny steroidowe    200 mg

Jak stosować aminokwasy Hi Tec?

Stosować 5 kapsułek 20 minut przed treningiem, 5 kapsułek bezpośrednio po treningu, obficie popijając wodą.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX