Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
HERBAMEDICUS Końska Maść wyciąg z ziół rozgrzewający 400 ml
32.00
HERBAMEDICUS

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Herbamedicus Końska Maść rozgrzewający spirytusowy wyciąg z ziół do smarowania

Końska maść spirytusowy wyciąg z ziół do smarowania rozgrzewający jest unikalnym produktem ziołowym wyprodukowanym z 25 rodzajów ekstraktów ziołowych i roślinnych według tradycyjnej i sprawdzonej przez pokolenia receptury. Zrównoważona zawartość tych substancji gwarantuje szerokie i bardzo skuteczne działanie. Łączy działanie kojące olejków eterycznych z pozytywnym działaniem wyciągów z ziół. Niektóre z tych ekstraktów ziołowych zawierają substancje, o których wiadomo, że potrafią ulżyć w przypadku bólu stawów, mięśni, kręgosłupa oraz pomagają w dolegliwościach związanych z zapaleniami stawów pochodzenia reumatycznego, stanami reumatycznymi, zapaleniami ścięgien, obrzękami stawów i przy dolegliwościach nerwu kulszowego.

  • Dzięki temu, że alkohol zawarty w preparacie wyparowuje po aplikacji, substancje czynne szybciej przedostają się do naskórka i przyśpieszają działanie preparatu.
  • Dzięki efektowi rozgrzewającemu Końska maść może być również stosowana do prewencyjnego rozgrzania mięśni, stawów oraz kręgosłupa przed obciążeniem fizycznym. Może być także stosowana przez starszych użytkowników, polecane jest też użycie na noc.

Końska Maść rozgrzewający spirytusowy wyciąg z ziół do smarowania zawiera 25 ekstraktów ziołowych oraz roślinnych, o których wiadomo, że:

  • ulepszają ruchliwość stawów, ścięgien oraz mięśni
  • pomagają przy rekonwalescencji (złamania, stłuczenia, zwichnięcia)
  • w wyraźny sposób redukują uczucie „ciężkich nóg”
  • poprawiają drożność żył i elastyczność ścianek żył (żylaki)

Produkt wywołuje intensywne rozgrzanie i ukrwienie, dzięki czemu zwiększa działanie substancji aktywnych, a tym samym przyspiesza rekonwalescencję.

Oryginalne preparaty szwajcarskiej firmy HERBAMEDICUS GmbH z siedzibą w Zürichu produkowane są w oparciu o tradycyjne receptury minionych generacji, a zarazem połączone z najnowszymi odkryciami współczesnej wiedzy i nowoczesnej fitofarmacji. Wszystkie produkty są wytwarzane z naciskiem na wysoką jakość, a ich produkcja nadzorowana jest przez wybitnych specjalistów o długoletnim doświadczeniu w dziedzinie naturalnej kosmetyki medycznej. Preparaty są produkowane na podstawie chronionych, oryginalnych receptur.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX