Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
Fitness
14.00zł
11.00
Produkt niedostępny

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Książka przeznaczona jest dla osób promujących zdrowy tryb życia, dla których aktywność fizyczna i czynne uprawianie sportu jest ważnym elementem dnia codziennego. Kierowana jest przede wszystkim do Pań, które poprzez regularne ćwiczenia pragną poprawić swoją sylwetkę, dobre samopoczucie oraz nabrać poczucia własnej wartości. Książka zachęca do regularnych treningów.
Do tej pory brak było podobnych publikacji na ten temat. Fitness jest modne, ale tak na prawdę nie wiadomo, jak się do niego zabrać. A tak na prawdę każda Kobieta może zacząć treningi, nawet we własnym domu, mając do dyspozycji zaledwie kilka metrów wolnej przestrzeni.
Istnieje ogromne zapotrzebowanie na literaturę poradnikową, przybliżającą tajniki fitness w przystępnej i zrozumiałej formie. I dlatego właśnie powstała ta książka. Zawarte w niej wskazówki mogą okazać się przydatne również dla trenujących na siłowni Panów. Fitness z powodzeniem mogą trenować osoby w różnym wieku, zaś niektóre z ćwiczeń mogą być stosowane przez obydwie płcie.
Książka jest efektem konsultacji z trenerkami fitness, co jest jej kolejnym atutem. Nie jest to publikacja o charakterze teoretycznym, gdyż wszystkie zaplanowane tutaj techniki są wdrażane w życie przez specjalistów.
Książka opisuje jak zabrać się do treningów, jak wykonać rozgrzewkę oraz jak powinny wyglądać treningi na siłowni na każdą partię ciała (klatka piersiowa, grzbiet, ramiona, barki, pośladki, nogi, brzuch). Wszystkie ćwiczenia pokazane są na zdjęciach. W książce znajdziecie też rozdział poświęcony pływaniu, bieganiu, jeździe na rowerze oraz wpływie solarium i sauny.
Znajduje się też rozdział który obrazuje liczbę kalorii w spożywanych produktach. Ukazane jest to w formie tabel kalorycznych, co znacznie ułatwia porównanie. Na końcu autor zamieścił opisy najważniejszych witamin i przykładowe plany treningowe.


Autor: Robert Roller
ISBN 83-922009-1-8


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX