Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
FITNESS AUTHORITY Xtreme Anticatabolix 500g
89.00zł
67.00

Smak:

Produkt niedostępny
FITNESS AUTHORITY

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Zawiera ogromną dawkę 5000 mg L-glutaminy w porcji!

XTREME ANTICATABOLIX® zawiera najbardziej zaawansowaną mieszankę glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych dostępnych na rynku.

Sekret zdolności najlepszych sportowców do utrzymania dodatniego bilansu azotowego w czasie intensywnych treningów oraz szybszej regeneracji niż u zwykłych śmiertelników tkwi we właściwym użyciu aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Posiadają one zdolność do niezależnej stymulacji syntazy białek wewnątrz mięśni i tworzenia wysoce anabolicznego środowiska, które przyśpiesza regenerację.

Podczas intensywnego treningu z mięśni uwalniana jest glutamina pochodząca nie tylko z zapasów wolnych form aminokwasów, ale także uzyskiwana poprzez proces deaminacji aminokwasów rozgałęzionych w samych mięśniach. To wydzielanie glutaminy odbierane jest przez organizm, jako sygnał do zatrzymania syntazy białek. Dostarczanie w odpowiednich momentach glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych prowadzi do zmodyfikowania tego sygnału i utrzymania syntezy białek na oczekiwanym poziomie.

Dzięki niespotykanemu profilowi wolnych form aminokwasów rozgałęzionych i glutaminy, XTREME ANTICATABOLIX® jest w stanie drastycznie przyspieszyć tempo twojej regeneracji. Dodanie XTREME ANTICATABOLIX® do swego arsenału suplementów to doskonały sposób na osiągnięcie znaczącego postępu. Nie martw sie też o smak, zajęliśmy się tym. Produkt smakuje jak cukierek, a nie zawiera węglowodanów.

Co w chodzi w skład FITNESS AUTHORITY Anticatabolix?

Skład 10g

Białko  10 g
Węglowodany  0 g
Tłuszcz  0 g
L-Glutamina  5000 mg
L-Leucyna  2500 mg
L-Izoleucyna  1250 mg
L-Walina  1250 mg

Jak stosować FITNESS AUTHORITY Anticatabolix?

Zmieszać 2 miarki proszku z 200 ml wody. Wypić pół porcji przed treningiem i pół w trakcie treningu.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX