Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
FITMAX BCAA Stack I + R-ALA 240 tab.
119.00zł
83.00
Produkt niedostępny
FITMAX

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)
  • Gigantyczna dawka BCAA
  • 4000 mg aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) w porcji
  • 50% zawartości BCAA to leucyna
  • 150 mg aktywnej formy kwasu R-alfa liponowego (R-ALA) w porcji
  • Dodatek witamin C i B6
  • 160 g BCAA i 6 g R-ALA w opakowaniu
  • Skuteczna odbudowa białek
  • Brak problemów żołądkowych

BCAA Stack I + R-ALA to środek spożywczy uzupełniający dietę w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) – L-Izoleucynę, L-Leucynę i L-Walinę, aktywną formę „R” izomeru kwasu alfa liponowego oraz witaminy: B6 i C.

BCAA – należą do puli aminokwasów egzogennych (nie produkowanych przez organizm ludzki) co oznacza, iż muszą być dostarczane wraz z pożywieniem. Aminokwasy te spełniają bardzo ważne funkcje fizjologiczne w organizmie, tj. budulcowe, energetyczne, regulacyjne ponadto stanowią ok. 30% mokrej masy mięśni poprzecznie prążkowanych.

BCAA Stack I + R-ALA, to 4000 mg rozgałęzionych aminokwasów w porcji, które ograniczają rozpad i nasilają odbudowę białek; poprawiając bilans azotowy. Potęgują rozpad i utrudniają gromadzenie w organizmie tłuszczu zapasowego, regulując tym samym gospodarkę tłuszczowo-węglowodanową.

Zapotrzebowanie na BCAA wzrasta znacząco w trakcie i po wysiłkach fizycznych oraz w dietach redukcyjnych (odchudzających). BCAA Stack I + R-ALA jest idealnym zestawieniem stworzonym w szczególności dla sportowców trenujących dyscypliny siłowe, szybkościowo-siłowe i wytrzymałościowe jak i rekonwalescentów, u których wystąpił znaczny ubytek masy mięśni.

Wzbogacenie produktu biologicznie aktywną formą kwasu R-alfa liponowego przyczynia się do zahamowania stresu oksydacyjnego wywoływanego ciężkim treningiem z uwagi na niezwykle silne działanie w kierunku niszczenia wolnych rodników tlenowych. R-ALA naśladuje działanie insuliny (tym samym polepszając transport aminokwasów do tkanki mięśniowej) ponadto podwyższa sprawność układu immunologicznego poprzez stymulację glutationu.

Z myślą o większej skuteczności działania produkt został dodatkowo wzbogacony o witaminę B-6, która umożliwia prawidłowe przyswajanie aminokwasów. Natomiast dodatek witaminy C wpływa na wytwarzanie oraz zachowanie elastyczności włókien kolagenowych ponadto współdziałając z R-ALA wpływa na neutralizację wolnych rodników powstających na skutek wysiłku fizycznego.

Odpowiednio dopracowany skład aminokwasów rozgałezionych i witamin w BCAA Stack I + R-ALA wyjątkowo silnie hamuje gromadzenie tłuszczu zapasowego oraz stymuluje procesy budulcowe na poziomie włókien tkanki mięśniowej.

Co wchodzi w skład Fitmax BCAA Stack I + R-ALA?

Skład porcja 3 tab

Białko 4g
L-leucyna 2,0 g
L-walina 1,0 g
L-izoleucyna 1,0 g
R-ALA (kwas R-alfa liponowy) 150mg
Witamina C 60mg
Witamina B6 2mg

Jak stosować Fitmax BCAA Stack I + R-ALA ?

Stosować raz dziennie, 1 porcje (3 tabl) przed treningiem.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX