Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
BPI Leucine Agma pH 120 g
93.00
Produkt niedostępny
BPI

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)
  • Zwiększa syntezę tlenku azotu
  • Zwiększa pompę mięśniową
  • Zapewnia wzrost siły

BPI Leucine Agma pH jest to L-leucyna (w tym ekscytującym formie, chlorowodoreku L-leucyny) z połączeniem agmatyny siarczanu. L-Leucyna jest podstawowym aminokwasem w organizm nie może być syntetyzowany samodzielnie. Badania pokazują, że L-leucyna może stymulować syntezę białek mięśni i pomaga zachować tkankę mięśniową.
 
Leucine Agma pH zawiera kliniczne dodatek agmatyny. Agmatyna, w korzystnej postaci siarczanu agmatyny, wykazały większy potencjał L-arginine dla syntezy tlenku azotu, na początku etapu pracy.
 
Dla zwiększenia składników pokarmowych, opatentowana ph zrównoważony alkaliczne buforowanie ph-System ™ który został dodany, ma na celu bezpośrednio wpływać na poziom kwasowości w czasie metabolizmu, dla optymalnego wchłaniania i wykorzystania.

Co zawiera Leucine Agma?

Skład (w porcji 3 g)

  • Leucine (as pH-Sorb Buffering Technology L-Leucine and leucine HCl; Patent Pending)  1,500 mg
  • Agmatine (as pH-Sorb Buffering Technology Agmatine sulfate; Patent Pending)  250 mg

Jak stosować Leucine Agma?

Jedną porcję (1 miarka) rozpuścić w 236 ml zimnej wody przed, w trakcie lub po treningu. W dni nietreningowe: Weź jedną porcję (1 miarka) rano nad czczo.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX