Synferyna na odchudzanie – czy faktycznie działa?

Synferyna na odchudzanie – czy faktycznie działa?

Chcesz zredukować tkankę tłuszczową i szukasz skutecznego sposobu? Wiele osób rekomenduje synferynę  – termogenik pozyskiwany z gorzkiej pomarańczy. Czy rzeczywiście jest to środek ułatwiający odchudzanie? Na czym polega jego dobroczynne dla sylwetki działanie?

Synferyna na odchudzanie nie jest żadną nowością wśród substancji wspomagających ten proces. Pozyskiwana z gorzkiej pomarańczy (Citrus Aurantium) może stanowić wsparcie w walce z nadmiarem kilogramów. Sprawdź więc jej działanie i dowiedz się, w jakich sytuacjach działa.

Synferyna, czyli co?

Synferyna jest substancją pozyskiwaną z gorzkiej pomarańczy. Zaliczana do alkaloidów, wykazuje działanie sympatykomimetyczne – podobnie jak tyramina czy adrenalina.

Jak działa synferyna?

Synferyna odpowiada wyłącznie za stymulowanie receptorów beta-3, czego efektem jest nasilenie termogenezy oraz lipolizy – procesów odgrywających ogromną w rolę w walce z nadmierną tkanką tłuszczową.

Jako termogenik, synferyna na odchudzanie zwiększa wydatki energetyczne organizmu, zmuszając go do czerpania energii życiowej z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Wspomagając proces lipolizy, ułatwia transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi na wolne kwasy tłuszczowe zamieniane na energię.

Warto przy tym podkreślić, że synferyna skutecznie hamuje apetyt, zmniejszając ryzyko występowania niekontrolowanych napadów głodu. To istotna właściwość, ponieważ nadmierne kilogramy bardzo często biorą się z podjadania między posiłkami oraz ze spożywania nadwyżki kalorii, mimo że głód został już zaspokojony.

Synferyna na odchudzanie jak efedryna?

Synferyna na odchudzanie stosowana często porównywana jest do efedryny – środka wspomagającego walkę z nadmiernymi kilogramami, działającego jednocześnie silnie uzależniająco. Czy oznacza to, że przyjmowanie preparatów na bazie ekstraktu z gorzkiej pomarańczy jest niebezpieczne dla zdrowia?

O ile efedryna powoduje pobudzenie wszystkich receptorów beta-adrenalinowych, tak synferyna działa znacznie łagodniej. Nie wykazuje aż tak silnych właściwości pobudzających, w efekcie czego nie przyczynia się do gwałtownych i silnych palpitacji serca. Dlatego jej stosowanie jest całkowicie bezpieczne.

Szukasz preparatów na bazie synferyny? A może interesują cię inne reduktory tłuszczu? Wejdź na https://www.megapower.pl/reduktory-tluszczu-c-39.html i wybierz preparat, dzięki któremu pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Synferyna wspomaga intensywny trening

Synferyna działa na wielu płaszczyznach jednocześnie, nie ograniczając się wyłącznie do spalania tkanki tłuszczowej. Z uwagi na swoją zdolność do zwiększania ilości energii, substancja ta stanowi składnik odżywek przedtreningowych oraz kreatynowych stacków. Świetnie sprawdza się w walce z objawami chronicznego zmęczenia.

Synferyna na odchudzanie – czy faktycznie działa? 4.90/5 (98.10%) 21 głos[ów]

Udostępnij