Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
BIOGENIX Crevolution 450g
96.00
Produkt niedostępny
BIOGENIX

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

JEST MASYWNY I SILNY, NIESIE ZE SOBĄ POTĘŻNY ŁADUNEK MASY I PORAŻAJACEJ MOCY – CREVOLUTION STAGE I

Wydajność i efektywność treningów siłowych można znacząco poprawiać, uzupełniając substraty energetyczne i zmniejszając zakwaszenie komórek. W zgodzie z najnowszymi trendami w naukach biologicznych, nasi biotechnolodzy i specjaliści z USA stworzyli CREVOLUTION. ATP generuje impuls siłowy i stymuluje anabolizm białek. Od jego poziomu w komórkach mięśniowych zależy zdolność mięśni do pokonywania ciężarów i powiększania masy. Większość ATP do przebiegu tych procesów może powstawać jedynie za pośrednictwem fosfokreatyny. Ta jednak rozpada się do nieaktywnej kreatyniny. Ponieważ odbudowuje się z kreatyny, dlatego też najlepszym sposobem zwiększania zasobów fosfokreatyny i ATP pozostaje suplementacja kreatyny. Jednak gotowa kreatyna z suplementu ulega w znacznej mierze przemianie do nieaktywnej kreatyniny. Na szczęście, jak pokazały najnowsze badania, dotyczy to głównie jednej formy kreatyny – monohydratu. W kreatyninę nie przemieniają się niemal w ogóle estry kreatyny. Kiedy podczas wysiłku wzrasta kwasowość i temperatura środowiska komórki mięśniowej, estry intensywnie uwalniają kreatynę, jednak nawet wtedy pozostają z nią w luźnym związku, determinowanym przez tzw. stałą równowagi dynamicznej, więc w momencie zakończenia pracy mogą ponownie wiązać i magazynować kreatynę. To zabezpiecza ją przed przemianą do nieaktywnej kreatyniny i eliminacją z komórek mięśniowych. Dzięki tej właściwości, estry kreatyny znacznie dłużej utrzymują pule bogato energetycznych fosforanów do generowania impulsu siłowego, a tym samym znacznie skuteczniej, niż monohydrat kreatyny, zwiększają zdolności siłowe. W warunkach regeneracji powysiłkowej, kreatyna uwalniana jest z estrów równomiernie i długotrwale przez esterazy, dzięki czemu nie dochodzi do gwałtownego wzrostu stężenia wolnej kreatyny, a więc i eliminacji jej nadmiaru poprzez przemianę do nieaktywnej kreatyniny. W ten sposób, kreatyna może wciąż odbudowywać fosfokreatynę i ostatecznie ATP do wzmożonej syntezy białek mięśniowych.

Dla wymienionych wyżej przyczyn, w preparacie CREVOLUTION zastosowaliśmy przełomową, „rewolucyjną” formę kreatyny – ester etylowy kreatyny(CREATINE ETHYL ESTER HCL). Kreatyna tym łatwiej ulega eliminacji poprzez przemianę do nieaktywnej kreatyniny, im bardziej wzrasta kwasowość komórek. Przed tym zjawiskiem można zabezpieczyć kreatynę, sprzęgając jej cząsteczkę z molekułą, sprzyjającą odkwaszaniu. Bardzo ważną, tego typu molekułą jest alfa ketoglutaran, który przemienia się w odkwaszający jon wodorowęglanowy. Dlatego też poszliśmy krok dalej i CREVOLUTION został wzbogacony w kolejną, innowacyjną i wysoko anaboliczną formę kreatyny – alfa ketoglutaran kreatyny-CREATINE AAKG Suplementacja zewnętrznej kreatyny powoduje, że słabnie produkcja kreatyny wewnętrznej. W tej sytuacji dochodzi do wahań poziomu kreatyny, szczególnie w nocy, kiedy przedłuża się przerwa pomiędzy kolejnymi dawkami. Wtedy mięśnie nie otrzymują kreatyny, ani z suplementu, ani z syntezy wewnątrzustrojowej. Przeciwdziała temu ester etylowy kreatyny, który w warunkach spoczynkowych uwalnia gotową kreatynę w sposób ciągły.

Jednak nawet estry nie są w stanie zapobiec spadkom poziomu kreatyny w okresie po odstawieniu suplementu kreatynowego. Zapobiegawczo działają tu jedynie prekursory kreatyny, podawane łącznie z kreatyną, bo nie pozwalają organizmowi wyhamować szlaków syntezy własnej kreatyny. Najpowszechniej stosowanym prekursorem jest arginina. Stymuluje nie tylko syntezę własnej kreatyny, ale również hormonu gazowego – tlenku azotu (NO) – który działa anabolicznie w komórkach mięśniowych, jak również zwiększa napływ do ich wnętrza substratów energetycznych i aminokwasów, w tym również kreatyny. W Crevolution zastosowaliśmy zaawansowaną formę argininy – jabłczan - Di L-Arginine L-Malate. Korzyć takiego rozwiązania polega głównie na tym, że druga molekuła tego aminokwasu sprzężonego – jabłczan – jest prekursorem fosfoenolopirogronianu – fosforanu bogatoenergetycznego, działającego identycznie, jak fosfokreatyna – dostarczającego ATP do generowania impulsu siłowego i syntezy białek.

Drugim prekursorem kreatyny, zastosowanym w preparacie, jest najnowsze osiągnięcie biochemicznej myśli naukowej – guanidynopropionian-Guanidinopropionic acid-GPA Po wcześniejszym odkryciu glikocyjaminy, guanidynopropionian możemy uznać za przełomowe rozwiązanie w poszukiwaniach prekursorów kreatynowych. Tak jak w zasadzie cała glikocyjamina przemienia się w kreatynę, to niewielka część guanidynopropionianu pozostaje w swojej pierwotnej, niezmienionej postaci w komórkach mięśniowych. Ta niewielka część posiada właściwość stymulowania energetycznego metabolizmu glikozy. Sprawność metabolizmu glukozy ma fundamentalne znaczenie dla jakości treningu siłowego i anabolizmu białek mięśniowych. Ponadto, sprzyja napływowi do wnętrza komórek mięśniowych substratów energetycznych i aminokwasów, w tym również kreatyny. Guanidynopropionianu jest jednocześnie dawcą niezwykle silnie odkwaszającej molekuły – guanidyny. Podobnie, jak wspomniana arginina. Ustalenie mechanizmów działania beta alaniny pozwoliło rozwiązać stare zagadki biochemii. Naukowców od dawna frapowało pytanie; dlaczego pewne zwierzęta (zające, króliki i ptaki), które posiadają w przewadze szybkie (silne), beztlenowe włókna mięśniowe i wykorzystują głównie metabolizm beztlenowy, są jednocześnie zdolne do długich wysiłków, którą to zdolność kształtują przecież tylko wolne (wytrzymałe) włókna tlenowe i metabolizm tlenowy?... Wydajność wysiłków siłowych ograniczana jest przez wzrastające zakwaszenie. I tu właśnie wkracza beta alanina!... Ten aminokwas tworzy dipeptydy beta alanylowe i beta alanyloimidazol, które są najsilniejszymi, biologicznymi „odkwaszaczami”, działającymi właśnie, głównie we wnętrzu szybkich włókien mięśniowych. Jednocześnie są niezbędne do pracy ATPazy, stymulującej skurcz włókien mięśniowych. Beta alanina tworzy też koenzym A, który wiąże niemal wszystkie kwasy organiczne w komórkach mięśniowych i dystrybuuje do reakcji metabolicznych. Dzięki niemu mogą być spalane kwasy tłuszczowe i metabolity glukozy oraz buforowane kwaśne produkty reakcji spalania i metabolizmu aminokwasów. Unikalne zdolności wysiłkowe wspomnianych zwierząt warunkowane są właśnie tym, że ich mięśnie generują bardzo wysokie stężenia beta alaniny. W ten sam sposób, beta alanina działa również na mięśnie sportowca. Jej suplementacja umożliwia wykonywanie większej ilości powtórzeń z większymi ciężarami, jak również odkwasza środowisko komórkowe i tym sposobem hamuje katabolizm i stymuluje anabolizm białek. Działa głównie w białych włóknach mięśniowych, odpowiadających za rozwój siły i masy. Dodawanie do suplementów zwyczajnej beta alaniny nie do końca spełniało pokładane w niej nadzieje...

Aminokwasy są związkami wielofunkcyjnymi, więc zawierają w swoich cząsteczkach przynajmniej dwie chemiczne grupy funkcyjne – aminową i karboksylową. Kiedy grupa aminowa jednego aminokwasu reaguje z grupą karboksylową drugiego, i tak dalej, powstają peptydy i białka. Kiedy natomiast grupa aminowa tego samego aminokwasy reaguje ze swoją własną grupą karboksylową, powstaje nieaktywny metabolicznie związek – laktaminą. Aminokwasy białkowe są raczej odporne na laktamację, gdyż w ich molekułach grupa aminowa i karboksylowa pozostają związane z tym samym atomem węgla – alfa. Jednak w molekułach aminokwasów niebiałkowych, grupa aminowa oddzielona jest najczęściej od karboksylowej innymi węglami, więc może łatwo z nią reagować i tworzyć laktaminę. Takie reakcje zachodzą w kreatynie i beta alaninie. Można im zapobiegać, poprzez zabezpieczenie grupy karboksylowej aminokwasu wiązaniem estrowym, czyli związaniu jej z grupą hydroksylwą etanolu. Dla tego też w CREVOLUTION zastosowaliśmy , zamiast wolnej beta alaniny, jej najbardziej zaawansowaną i najmocniejszą formę – ester etylowy beta alaniny- Beta Alanine Ethyl Ester HCl -JESTEŚMY PIERWSZĄ FIRMĄ WPROWADZAJĄCĄ TEN REWOLUCYJNY RODZAJ AMINOKWASU W TAKIEJ FORMIE). Całość kompozycji preparatu CREVOLUTION zamyka kolejne, przełomowe odkrycie biochemii – L-NORVALINE /l-norwalina. Ten zagadkowy aminokwas, nie wchodzący w skład białek, występujący w organizmie człowieka jedynie w niewielkich ilościach, jest jednocześnie podstawą składu materii prebiotycznej. Świadczy to o jego doniosłej roli w kształtowaniu zaczątków życia na Naszej Planecie. L-norwalina zabezpiecza przed rozpadem molekułę guanidyny, która jest fundamentem budowy cząsteczek argininy, kreatyny i guanidynopropionianu. W ten sposób powoduje, że synteza kreatyny z argininy staje się procesem znacznie wydajniejszym, zaś sama arginina z suplementu nie jest tracona w efekcie procesów katabolicznych. W ten sposób prawie 100% argininy pochodzącej z naszej formuły jest wykorzystana na potrzeby syntezy tlenku azotu NO(Nitric Oxide). W analogicznych preparatach bez l-Norvaliny 50-70% argininy zostaje bezpowrotnie tracona. Ponadto l-Norwalina hamuje eliminację jonu amonowego – bardzo silnego i bardzo ważnego „odkwaszacza”. Jon amonowy nie tylko odkwasza, ale równolegle pozostaje najważniejszym depozytem azotu pozabiałkowego, hamującego katabolizm i stymulującego anabolizm białek. Z uwagi na te właściwości, L-norwaliny postrzegana jest jako niezwykle skuteczny środek anaboliczny, zdolny tworzyć zdrową alternatywę dla szkodliwych hormonów. CREVOLUTION zawiera optymalną a zarazem NAJWIEKSZĄ dawkę L-Norvaliny spośród wszystkich podobnych preparatów.

POSTAW NA NAJSILNIEJSZY SUPLEMENT JAKI ZOSTAŁ OPRACOWANY W OSTATNICH LATACH CREVOLUTION STAGE I-TO NASTĘPNY POZIOM W ROZWOJU MASY I SIŁY NA TWOJEJ SPORTOWEJ DRODZE.

Informacja żywieniowa 1 porcja ~ 9 g

  • Ester kreatyny HCL 2 g
  • Alfaketoglutaran kreatyny 1.5 g
  • Jabłczan argininy 2.5 g
    Betaina 1.5 g
  • Kwas guanidynopropionowy 750 mg
  • Ester beta alaniny HCL 500 mg
  • L-norvalina 100 mg

Skład: matrix kreatynowy RevolutionTM [kreatyna (ester kreatyny),kreatyna (alfaketoglutaran kreatyny)], jabłczan argininy, betaina, kwas guanidynopropionowy, beta alanina (ester beta alaniny), l-norwalina, aromat, (sukraloza, acesulfam K) - substancje słodzące, dwutlenek krzemu- substancja przeciwzbrylająca , barwnik E-104

Sposób użycia: 9,0g (1 porcja) 2 razy dziennie. W dni treningowe (30 minut przed treningiem i po treningu). W dni wolne od treningu (na pusty żołądek minimalnie 30min. przed posiłkami)


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX