Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
BIOGENIX Cell Pump 120 kap.
39.00
Produkt niedostępny
BIOGENIX

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Termin przydatności do 05.2014

LEGENDARNA MOC  CELL PUMP W REWOLUCYJNEJ I WYGODNEJ W ZASTOSOWANIU  FORMIE –MONSTER CAPS® !
MONSTRUALNA  DAWKA W 1 KAPSUŁCE  CP – MONSTER CAPS®  1400 mg! CELL PUMP- MONSTER CAPS®!

Kultowa , wypróbowana i sprawdzona  kompozycja kreatyny oraz  prekursorów tlenku azotu- NO dostępna od teraz  w formie masywnej ,mega pojemnej  kapsułki MONSTER CAPS®. Cell Pump® prezentuje rewolucyjne podejście do zagadnienia wspomagania kreatyną. W preparacie tym zestawiliśmy aktywniejszą i trwalszą formę sprzężonej kreatyny z pełnym kompleksem prekursorów kreatyny oraz tlenku azotu oraz czynnikami ułatwiającymi transport kreatyny i jej prekursorów do tkanek. Ten zaawansowany matrix  pro- kreatynowy dostępny jest w POTĘŻNEJ DAWCE w postaci MONSTER CAPS®. Takich ogromnych dawek stacku kreatynowego nie znajdziecie w żadnym innym produkcie…

W skład stacku CELL PUMP® MONSTER CAPS® wchodzą: jabłczan kreatyny (TRICREATINE MALATE), glikocyjamina, bezwodna betaina, alfa-ketoglutaran argininy (AAKG) i wolna mikronizowana- tauryna.

Kreatyna jest prekursorem anabolicznej i ergogenicznej (pracotwórczej) fosfokreatyny, dostarczającej energii do generacji impulsu siłowego i stymulującej syntezę białek mięśniowych. W trakcie pełnienia funkcji metabolicznych, fosfokreatyna rozpada się do nieaktywnej kreatyniny, więc, aby mięśnie powiększały swoje rozmiary i rozwijały zdolności wysiłkowe, fosfokreatyna musi być wciąż odtwarzana (w nerkach i wątrobie) z argininy, betainy, glikocyjaminy i kreatyny.  Następnie trafia z wątroby do krwiobiegu, a stąd, przy współudziale insuliny, do komórek mięśniowych. Przebieg tego etapu intensyfikują stymulatory insulinowe – tzw. transportery kreatynowe – w szczególności tauryna. W kolejnym etapie, w mitochondriach komórek mięśniowych, kreatyna ulega przekształceniu w fosfokreatynę, dostarczającą energii do skurczu włókien mięśniowych i anabolizmu białek. Przebieg tego etapu intensyfikuje jabłczan i przemieniany w niego alfa-ketoglutaran, które zwiększają wydajność mitochondriów oraz są prekursorami analogu fosfokreatyny – fosfoenolopirogronianu – równie skutecznego stymulatora skurczu włókien i anabolizmu białek.

Jeśli po raz kolejny przeanalizujemy skład Cell Pump® Monster Caps®, zwracając uwagę na powyższe informacje, bez trudu zauważymy, iż Cell Pump® Monster Caps® uzupełnia wszystkie, kluczowe substraty i stymulatory syntezy fosfokreatyny (kreatynę, argininę, glikocyjaminę, betainę, jabłczan, alfa ketoglutaran i taurynę). Zapewnia stały, wydajny dopływ kreatyny do komórek mięśniowych oraz ciągły, wysoki poziom i wzmożony dostęp fosfokreatyny do skurczów włókien i anabolizmu białek mięśniowych, w pełni zabezpieczając najbardziej intensywny wysiłek fizyczny i maksymalizując procesy anaboliczne zachodzące w mięśniach.

Najwyższy poziom wysiłku fizycznego i w efekcie znacznie zwiększona objętość treningowa, po zażyciu Cell Pump® Monster Caps®, gwarantowana jest również dzięki zastosowaniu argininy, podanej w jednej cząsteczce (AAKG) z alfa-ketoglutaranem. Aminokwas ten znacząco intensyfikuje syntezę tlenku azotu (NO), który działając rozszerzająco na naczynia krwionośne istotnie zwiększa dopływ tlenu, glukozy, aminokwasów i kreatyny do komórek mięśniowych.

Wszystkie, azotowe składniki Cell Pump® (kreatyna, arginina, glikocyjamina, betaina i tauryna) należą do tzw. puli azotu pozabiałkowego, hamującej katabolizm białek, w związku z czym wykazują dodatkowo silną aktywność antykataboliczną.

Efekt zastosowania CELL PUMP Monster Caps® to wzmożony anabolizm,wzrost masy i siły oraz niesamowite „ TRENINGOWE NAPOMPOWANIE” Twoich mięśni.

Cell Pump Monster Caps® przeznaczony jest dla sportowców wyczynowych, dążących do szybkiego rozwoju siły i masy mięśniowej.

Wartość odżywcza 8 kapsułek

  • Jabłczan kreatyny 4 g
  • Betaina 2 g
  • Glikocjamina 1 g
  • L-arginina (AAKG) 1 g
  • Tauryna 1 g

Skład: Jabłczan kreatyny (Tricreatine malate), betaina,  glikocjamina, alfa ketoglutaran argininy (AAKG), tauryna, krzemionka koloidalna, stearynian magnezu – substancje przeciwzbrylające, żelatyna – otoczka kapsułki.

Sposób użycia: 1-2 porcje dziennie (rano i po treningu) popijając dużą ilością wody lub soku. Zachować ok. 8 godz. odstęp pomiędzy dawkami.1 porcja = 8 caps.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX