Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
BIOGENIX BCAAgenix 500g
109.00zł
75.00

Smak:

BIOGENIX

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

GWAŁTOWNA DAWKA NAJBARDZIEJ ANABOLICZNYCH AMINOKWASÓW!

Aminokwasy o rozgałęzinych łańcuch bocznych (BCAA), do których zalicza się L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę, ze względu na swoją bezdyskusyjną skuteczność, na dobre zagościły w sportowej suplementacji zarówno zawodowców, jak i amatorów. BCAA należą do grupy aminokwasów egzogennych, co jest równoznaczne temu, iż muszą być dostarczane z pożywieniem, aby zapewnić prawidłowy przebieg wielu ważnych procesów metabolicznych w organizmie.

Podstawową ich funkcją nadal pozostaje budowanie struktur białkowych, stanowiąc w nich ogromny odsetek, bo aż ok. 35-40% w tkance mięśniowej organizmu. Dodatkowo, BCAA spełniają funkcję substratu energetycznego, w stanach niedoboru podstawowego składnika, jakim jest glukoza. W takich warunkach aminokwasy rozgałęzione mogą być w wątrobie przekształcane do alaniny i w dalszej kolejności do glukozy, łącząc dzięki temu szybki szlak pozyskiwania energii z wolnym, związanym z metabolizmem kwasów tłuszczowych. Odbywa się to zarówno na poziomie regulacji ogólnoustrojowej, jak i metabolizmu tkanki mięśniowej i tłuszczowej - jest to zjawisko adaptacyjne, umożliwiające zachowanie równowagi życiowej, w głodzie i podczas długiego, wytężonego wysiłku. Pozwala to na ochronę, przed degradacją, białek mięśniowych oraz intensyfikacja przemian metabolicznych w kierunku rozkładu tłuszczu zapasowego.

Niezwykle istotnym jest również, że wysokie stężenie aminokwasów rozgałęzionych w krwiobiegu powoduje zmniejszenie produkcji serotoniny w mózgu, co pozwala znacznie opóźnić i zniwelować subiektywne odczucie zmęczenia, a tym samym kontynuować wysiłek fizyczny na nieustannie wysokim poziomie. Spożywanie BCAA w trakcie przedłużających się wysiłków, zwłaszcza tych o zmiennej intensywności, nabiera, zatem ogromnego znaczenia i z tego powodu na dobre zagościło w wielu dyscyplinach sportowych,, takich jak kulturystyka, fitness czy gry zespołowe.

Składniki aktywne BCAAgenix LOAD™ przyspieszają adaptację wysiłkową sportowców, poprzez poprawę bilansu azotowego ich organizmów – nasilają odbudowę (anabolizm) białek mięśniowych, ograniczając jednocześnie ich rozpad (katabolizm). Aminokwasy rozgałęzione w tym produkcie zostały użyte w ilości 5 g na porcję, w doskonałej proporcji 2:1:1. W celu maksymalizacji antykatabolicznego działania preparatu, dodatkowo wzbogacono każdą jego porcję w 500 mg farmaceutycznej tauryny i aż 2,75 g L-glutaminy. Witamina B6 w ilości, niemalże, 150% zalecanego dziennego spożycia poprawia przemiany tych składników, również działając anabolicznie.

Optymalny stopień mikronizacji składników aktywnych BCAAgenix LOAD™ pozwala na szybkie przyswojenie tych cennych substancji aktywnych ze światła przewodu pokarmowego do krwiobiegu. Dodatkowo proces ten został wzmocniony dodatkiem unikalnej, innowacyjnej kompozycji (AstraGin™) wyciągów z żeń-szenia (Panax notoginseng) i traganka błoniastego (Astragalus membrenaceus).

Producent tej skutecznej mieszaniny naturalnych ekstraktów roślinnych niezbicie dowodzi, iż jej składniki aktywne zwiększają absorpcję aminokwasów, witamin i glukozy o, odpowiednio, 62, 50 i 57%. Podnoszą wrażliwość komórek na insulinę o 38%, przez co o 19% efektywniej absorbowany jest cukier z krwi, a skuteczność wytwarzania ATP wzrasta o 18%. Wszystko to powoduje, iż odnowa zasobów glikogenu, w ciągu 24 godzin po intensywnym wysiłku, jest większa aż o 60%. Aby zapewnić odpowiednią podaż glukozy w okresie potreningowym, wzmocniono skład BCAAgenix LOAD™ optymalną ilości dekstrozy, która wykorzystując inny mechanizm działania, korzystnie wpływa na poziom i aktywność insuliny w krwiobiegu. Dzięki zastosowanym składnikom BCAAgenix LOAD™ aminokwasy ze światła przewodu pokarmowego są bardzo wydajnie absorbowane do będących w stanie katabolizmu komórek mięśniowych. 

BCAAgenix LOAD™ preparat przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, sportowców wyczynowych oraz tych ćwiczących rekreacyjnie, jako środek ułatwiający rozwój zdolności wysiłkowych i beztłuszczowej masy ciała. BCAAgenix LOAD™ doskonale się sprawdzi we wszelkich dyscyplinach siłowych, szybkościowo - siłowych i wytrzymałościowo - siłowych.

Co wchodzi w skład Biogenix BCAAgenix Load?

Skład  porcja 7g

Aminokwasy rozgałęzione BCAA  5000 mg
 -w tym:
 L-leucyna  2500 mg
 L-walina  1250 mg
 L-izoleucyna  1250 mg
L-izoleucyna  250 mg
Witamina B6  0,7 mg

Jak stosować Biogenix BCAAgenix Load?

1 porcję (7 g proszku = 1 miarka) rozpuścić w 150 ml(1) wody i spożywać 1-2 razy dziennie – pomiędzy posiłkami i przed treningiem.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX