Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
BIOGENIX BCAA 120 kap
48.00zł
44.00
BIOGENIX

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Aminokwasy rozgałęzione Biogenix

Biogenix BCAA Monster Caps to kompozycja krystalicznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny) w stosunku 2:1:1, wzbogacona dodatkową witaminą B6, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia.

Korzyści jakie można osiągnąć stosując BCAA Monster Caps

 • Pobudzenie syntezy białek mięśniowych

BCAA są aminokwasami wpływającymi pozytywnie na budowę i regenerację tkanki mięśniowej. Nasilają syntezę hormonów wspierających budowę mięśni oraz aktywują proces kinazy mTOR, w wyniku której aminokwasy są łączone w dłuższe wiązania polipeptydowe (nowe białka).

 • Hamowanie katabolizmu mięśniowego

BCAA jest głównym budulcem tkanki mięśniowej. By zapobiec jej niszczeniu na skutek mikrouszkodzeń, działania wolnych rodnych czy niewystarczającej podaży białka w diecie, warto stosować aminokwasy BCAA Monster Caps. Podane rano albo po treningu wchłoną się szybciej niż porcja odżywki białkowej, zapewniając natychmiastowe zahamowanie procesów niszczenia mięśni

 • Zwiększenie zasobów energetycznych

Białko w organizmie może być naturalnie rozkładane do aminokwasów i wykorzystane jako źródło energii, np. na skutek niewystarczającej podaży węglowodanów. Bezpośrednio spalane są grupy metylowe aminokwasów rozgałęzionych, z kolei reszty aminowe i karboksylowe biorą udział w tzw. cyklu glukoza-alanina, którego produktem finalnym jest otrzymanie glukozy - energetycznego cukru.

 • Ochrona przed zmęczeniem

Niewiele osób wie, że suplementacja BCAA może chronić organizm przed zmęczeniem psychofizycznym. BCAA mogą być zamieniane na energię, niezbędną w okresach wzmożonej aktywności i postępującego zmęczenia. Są one również inhibitorami serotoniny oraz tryptofanu - dwóch substancji, które odpowiadają za uczucie senności i znużenia.

Co zawiera Biogenix BCAA?

Skład 3 kap

 • Tłuszcz  0 g
 • Węglowodany  0 g
 • Białko  2,8 g
 • Sól  0 g
 • Witamina B6  0,7 mg
 • Amonokwasy rozgałęzione BCAA  3,3 g
   - w tym:
     L-leucyna  1,65 mg
     L-walina  0,83 g
     L-izoelucyna  0,83 g

Jak stosować Biogenix BCAA?

Przyjmować 5 kapsułek 3 razy dziennie - przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu lub przed snem, popijając dużą ilością wody.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX